24:21
Zakończony
Polska
16:29

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE na portalu WP SportoweFakty. To już druga porażka "nowej" reprezentacji podczas Gjensidige Cup.

1
1
2
2
60'

Kolejną próbę w ataku podejmuje Paweł Genda, ale tym razem już bez powodzenia.

4
4
3
8
5
czas 59'

24:21. Szybki środek, piłka do Omara Ingi Magnussona i bramka.

6
4
1
7
21
czas 58'

23:21. Walczą jeszcze Polacy. Po raz drugi w meczu trafia Ignacy Bąk.

33
9
7
3
6
czas 58'

23:20. Bramka! Impas strzelecki przerywa Tandri Konradsson.

8
4
2
8
17
55'

Szansa na trzecią bramkę z rzędu, ale nie kończy tej akcji skrzydłowy Jan Czuwara.

8
6
8
20
14
czas 54'

22:20. W jego ślady idzie niebawem młody rozgrywający, Ignacy Bąk!

23
6
3
3
6
czas 52'

22:19. Bramka! Ciężar na swoje barki wziął teraz Paweł Genda.

19
8
2
3
6
51'

Szybka, ale nieskuteczna odpowiedź Antoniego Łangowskiego. Przed utratą kolejnej bramki ratuje nas błąd techniczny gospodarzy.

9
3
4
3
7
czas 51'

22:18. Tandri Konradsson podwyższa prowadzenie Skandynawów.

5
3
1
3
14
50'

Jak na razie nie wykorzystujemy niestety gry w przewadze. Podań nie kończą Rafał Przybylski i Paweł Genda.

czas 48'

21:18. Strata Biało-Czerwonych, kontra i bramka Vignira Stefanssona.

6
1
1
6
18
czas 47'

20:18. Na odpowiedź gospodarzy nie czekaliśmy zbyt długo. Na listę strzelców wpisuje się Atli Evar Ingolfsson.

7
3
3
10
12
czas 47'

19:18. Łapiemy kontakt! Patryk Walczak dobija z koła rzut Jana Czuwary.

25
12
6
1
6
45'

Świetnie grają w defensywie Polacy. Dwa bloki w przeciągu kilkunastu sekund!

24
9
4
1
3
czas 45'

19:17. Piotr Chrapkowski rzuca bramkę po technicznym błędzie Islandczyków.

12
8
7
1
3
czas 43'

19:16. Wskazówki szkoleniowca poskutkowały. Akcja ustawiona pod Rafała Przybylskiego przyniosła efekt.

22
12
3
1
4
czas 42'

19:15. Niestety, straty Polaków rosną. Przewagę gospodarzy podwyższa Arnar Freyr Arnarsson. Szkoleniowiec Piotr Przybecki prosi o przerwę.

8
5
2
8
11
czas 41'

18:15. Skandynawowie znów na trzybramkowym prowadzeniu. Trafia Geir Gudmundsson.

7
4
1
5
9
czas 40'

17:15. Bramka! Piotr Chrapkowski przypomina o sobie mocnym rzutem z dystansu.

17
7
5
4
8
czas 38'

17:14. Rafał Przybylski powstrzymany przez bramkarza. Zabójcza kontra Gunnara Steinna Jonssona.

7
5
2
2
7
czas 38'

16:14. Nie myli się na siódmym metrze Olafur Andres Gudmundsson.

7
4
2
4
4
czas 37'

Adrian Kondratiuk odpocznie na ławce kar. Rzut karny dla miejscowych.

5
4
2
9
3
czas 34'

15:14. Długo Islandia nie mogła przebić się przez naszą obronę, aż w końcu robi to Omar Ingi Magnusson. Szkoda.

3
2
1
4
5
czas 33'

14:14. Polacy doprowadzają do upragnionego wyrównania za sprawą Rafała Przybylskiego.

15
6
1
1
4
czas 32'

14:13. Bramka! Michał Potoczny wykorzystuje rzut karny, na który zapracował w ofensywie Arkadiusz Moryto.

10
3
1
3
czas 31'

14:12. Pierwsza bramka po zmianie stron pada z ręki Arnara Freyra Arnarssona.

2
3
2
5
3
czas Druga połowa
30'

Islandczycy nie wykorzystują okazji na podwyższenie prowadzenia. A my nie wykorzystujemy okazji na doprowadzenie do wyrównania. Nieskutecznie Rafał Przybylski.

7
4
4
9
11
29'

Antoni Łangowski nie może przebić się przez blok. Piłka dla gospodarzy.

4
1
3
7
9

Kolejna kara dla Polaków. Patryk Walczak wędruje na ławkę.

8
2
4
6
8

13:12. Michał Potoczny wykorzystuje rzut karny, który wywalczył przed chwilą Przemysław Krajewski.

16
13
2
2
5

Marek Szpera otrzymuje dwuminutowe wykluczenie.

8
2
4
7
13

13:11. Bardzo szybka wymiana ciosów. Autorem bramki Olafur Andres Gudmundsson.

6
2
8
6

12:11. Bramka! Zaledwie sześć sekund później na listę strzelców wpisuje się Michał Potoczny.

21
10
2
3
4

12:10. Bramka! Po raz kolejny w islandzkiej ekipie ciężar na swoje barki bierze Omar Ingi Magnusson.

7
1
1
4
7

11:10. Indywidualna i skuteczna akcja Przemysława Krajewskiego!

14
7
3
5
7

11:9. Marek Szpera nadziewa się na blok. Skandynawowie nie marnują dobrej interwencji w defensywie i podwyższają przewagę za sprawą Olafura Andresa Gudmundssona.

4
2
1
4
8

10:9. Bramka! Michał Daszek kompletnie zaskoczył Islandczyków rzutem z dziewiątego metra.

20
12
4
4
9

10:8. A tymczasem Omar Ingi Magnusson wykorzystuje rzut karny.

9
2
3
7
12
22'

Zmiana w polskiej bramce. Adam Morawski odpocznie na ławce, w jego miejsce wchodzi Adam Malcher.

9
8
5
4
4

9:8. Bramka! Przełamuje się Michał Potoczny, który popisuje się teraz precyzyjnym rzutem z dystansu.

10
7
4
3
7

9:7. Festiwal niewykorzystanych szans przerywa bombą z dziewiątego metra Gunnar Steinn Jonsson.

10
17'

Reprezentacja Polski miała dogodne okazje do doprowadzenia do remisu, ale akcji nie kończą niestety Michał Potoczny i Przemysław Krajewski.

6
1
1
6
3

8:7. Na listę strzelców wpisuje się Tandri Konradsson.

7
2
1
5
8

7:7. Dobry fragment gry w obronie i remis! Na obrocie z bardzo dobrej strony pokazał się Patryk Walczak.

4
2
1
2
4

7:6. Następna próba skrzydłowego już udana! Michał Daszek jest dzisiaj jednym z najmocniejszych ogniw naszej ekipy.

9
2
1
1
4

7:5. Z trudnej pozycji nie trafia Michał Daszek. Ze skutecznością nie ma problemó za to Sigvaldi Gudjonsson.

2
2
1
3
5

Kolejne wykluczenie dla Polaków. Na ławkę kar wędruje spóźniony w obronie Przemysław Krajewski.

5
1
1
2
2

6:5. Precyzyjne dogranie do obrotowego i bramka Patryka Walczaka!

6
1
1
1
5

6:4. Islandczycy wciąż utrzymują skromną przewagę. Arnar Freyr Arnarsson wykorzystuje "siódemkę".

3
2
1
3
4

5:4. Z dystansu rzucają także Polacy. W rolach głównych Piotr Chrapkowski!

15
6
2
2
5

5:3. Druga linia u Skandynawów funkcjonuje bez zarzutu. Znów popisuje się atomowym trafieniem Tandri Konradsson.

6
5
3
9
6

4:3. Przemysław Krajewski na przełamanie. Nie możemy dać się rozkręcić rywalom.

6
2
2
1
2

4:2. Tym razem po stracie Polaków do siatki trafia Sigvaldi Gudjonsson.

2
1
1
4
2

3:2. Bramka dla gospodarzy. Kontratak wykańcza z zimną krwią Arnar Freyr Arnarsson.

2
1
1
3
8

2:2. Gra w osłabienie Biało-Czerwonym niestraszna. Szansę na zdobycie bramki wykorzystuje aktywny Michał Daszek.

13
9
1
2
4

Bardzo szybkie wykluczenie dla Patryka Walczaka. Kołowy Vive Tauronu odpocznie na ławce kar przez dwie minuty za nieprzepisową interwencję w obronie.

4
5
1
5
9

2:1. A Islandczycy znów decydują się na rzut z dystansu. Autorem bramki Tandri Konradsson.

3
1
1
3
8

1:1. Remis! Do wyrównania niezłym rzutem w lewy róg doprowadza Rafał Przybylski.

13
6
2
2
3

1:0. Bramka! Szybka akcja Islandczyków zakończona rzutem z dziewiątego metra. Trafia Omar Ingi Magnusson.

4
4
2
6
6
1'

Michał Daszek nie kończy ataku z prawej flanki.

4
3
4
6
3
Czy reprezentacja Polski pokona Islandię?
3
6
2
1
2
16:29

Kilka słów przed najbliższym meczem Biało-Czerwonych.

1
1
1
16:17

Przebudowana reprezentacja Polski udział w zawodach rozpoczęła od porażki ze Szwecją.

1
1
1
16:17

Witamy serdecznie i zapraszamy na relację LIVE z meczu rozgrywanego w ramach towarzystkiego turnieju Gjensidige Cup.