WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
wybierz dyscyplinę

Polscy panczeniści daleko od medali. "Tego należało się spodziewać"

 SportoweFakty.TV
WP SportoweFakty

- Nie jesteśmy potęgą w łyżwiarstwie szybkim, potęgą to jest Holandia. Najbardziej żałuję, że nie udało się wykorzystać boomu po Soczi, kiedy zdobyliśmy w panczenach trzy medale. Pierwszy kryty tor łyżwiarski powstał dopiero jesienią ubiegłego roku - mówi dziennikarz WP SportoweFakty Tomasz Skrzypczyński. - Jeśli chodzi o Zbigniewa Bródkę, Jana Szymańskiego i Konrada Niedźwiedzkiego, to nie należy ich krytykować. Ich występ na 1500 metrów to nie jest klęska, to taki wynik, jakiego należało się spodziewać - dodaje jego redakcyjny kolega Kamil Kołsut.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (7):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Czaszki 0
  Spodziewać to można się dziecka, albo maila z odwołaniem ze stanowiska :)
  Taki mamy klimat :)
  Marek Szymichowski Tego się można było spodziewać? Szanowny Panie redaktorze Pan śmie chyba żartować. Jeżeli ktoś jedzie na olimpiadę to nie po to aby się czegoś spodziewać tylko się jedzie po zwycięstwo. A jeżeli tego się można było spodziewać to należało zrobić weryfikację zawodników i na tej podstawie z taką dyspozycja w ogóle ich nie wysyłać. Choć skoczkowie narciarscy w ostatnim konkursie nie wygrali, to chociaż pokazali, że walczyli. Justysia też walczy ale nie wygra z wiekiem przecież Ona chyba od trzech olimpiad walczy a gdzie reszta narciarek i narciarzy chyba zahibernowali. Pozdrawiam wszystkich tych, którzy pojechali za nasze pieniądze do Korei. :) Dosłownie za nasze pieniądze. Panowie i Panie Sportowcy. Czy pamiętacie jeszcze takie słowo jak HONOR?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • j.kul 0
  oni pojechali chyba pozwiedzac i poplakac jakos innym nic nie przeszkadza i naprawde walcza i zaskakuja ale nie nasi bo po co
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Sporciak 1
  Żenujące wywiady ze sportowcami, którzy udział w IO traktują jak wycieczkę. Nie potrafią wydukać z jakim celem startują w Igrzyskach Jedna z Pań stwierdziła, że sprzęt na którym startuje się w ogóle nie nadaje. To po co jechać na Igrzyska ze złym sprzętem albo bez szans na półfinał.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)