WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Pana kut... nie wiedziałem, ale... - ostre słowa pilota Kubicy do dziennikarza!

Chyba nikt nie spodziewał się tak ostrej reakcji Macieja Barana w stosunku do dziennikarza Oragne Sport na jedno z pytań, które dotyczyło stanu ręki Roberta Kubicy.
Andrzej Prochota
Andrzej Prochota

Dziennikarz Orange Sport przeprowadzał wywiad z pilotem Roberta KubicyMaciej Baran w ostrych słowach wypowiedział się na jedno z pytań. Dziennikarz zapytał pilota o stan ręki polskiego kierowcy. - Widział pan tę rękę. Źle wygląda... - w tym momencie Maciej Baran wyśmiał dziennikarza. - Pana kut... nie widziałem, ale myślę ze jest sporych rozmiarów. Pytanie było nie na miejscu, to ostatnie i myślę, że już skończyliśmy.

Dziennikarz chciał naprawić swój błąd, ale ponownie przerwał mu pilot Kubicy. - No to co, idziemy do toalety czy co?

Kubica wystartuje w Rajdzie Polski

Polecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Orange Sport

Komentarze (23):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Magilla 0
  Dlatego napisałem:

  Nie bronię Maćka Barana, ponieważ mógł użyć słów bardziej parlamentarnych,

  Jednak ja jestem w stanie zrozumieć pewne "zmęczenie materiału", jeżeli chodzi o rękę RK.

  Arcadius Można, ale wtedy to, że są to kulisy nie ma znaczenia. Jeśli udzielasz wywiadu przed kamerą to powinieneś chyba myśleć co mówisz... czy ja mam tylko takie mylne wrażenie ? Oczywiście że można różnie reagować, palnąc nawet jakąś głupotę, ale jakiś poziom należy trzymać. Tak jak pisałem, można się wkurzyć i powiedzieć "dziękuje za rozmowę" w mniej kulturalny sposób, ale tutaj zostały przekroczone wszelkie granice. Co za człowiek ( osoba jakby nie było publiczna ) wyskakuje z takim tekstem ? Tego nie potrafie wciąż zrozumieć...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Magilla 0
  1.

  To są pana słowa , nie moje , ja powiedziałem co innego !


  Na pewno? Może ja to napisałem?

  Może świadczyć pewnych zamiłowaniach tego człowieka.


  Jak już piszesz, to przynajmniej sprawdź, co napisałeś.


  2.

  Twierdzisz ,że nie bronisz M. Barana, ale wewnętrznie jesteś zauroczony jego wypowiedzią a zaczynasz obrażać dziennikarza (dziennikarzyna) i mnie

  - nie jestem i nie byłem zauroczony jego wypowiedzią (cytat z mojej wypowiedzi poniżej:

  Nie bronię Maćka Barana, ponieważ mógł użyć słów bardziej parlamentarnych

  - słowo "dziennikarzyna" użyłem w kontekście totalnego nieprzygotowania owego pana do wywiadu (temat ręki wałkowany był tysiące razy, prze RK również ostatnio po każdym z rajdów) i szukania sensacji na temat ręki Roberta na poziomie "SE" i "Faktu", która nie przystoi dziennikarzowi stacji sportowej, jaką mieni się OrangeSport.
  Jeżeli ktoś chce być dziennikarzem sportowym, to po tych wszystkich wypowiedziach RK, lekarzy i speców od rajdów, jakimi niewątpliwie są szefowie Citroena, Forda, a także kierowcy, jak Solberg, Latvala, etc. nie zadaje pytań stwierdzających w stylu:

  Widział Pan rękę Roberta. Jest w złym stanie

  .
  To jest właśnie żenada, brak rzetelności dziennikarskiej, szukanie na siłę senscaji (c...j wie, po co?), etc.
  Dlatego jest to dziennikarzyna.

  Także daruj sobie te uwagi, ale zapętliłeś się okrutnie.

  I tyle w temacie.

  Żegnam.

  siber "" zrobiłes tępe porównanie do seksualności Maćka, na poziomie rzeczonego dziennikarzyny,równie chamskie jak wypowiedź Maćka,o którą tak się oburzyłeś . żenada "" .Żenadą to jest wypowiedź tego Barana,który nie dał nawet szansy na przeprosiny dziennikarzowi za trochę niefortunne pytanie , ripostując jego zamiary słowami "" no to co idziemy do toalety czy co? "" Twierdzisz ,że nie bronisz M. Barana, ale wewnętrznie jesteś zauroczony jego wypowiedzią a zaczynasz obrażać dziennikarza (dziennikarzyna) i mnie, za ""tępe porównanie seksualności Maćka ..."" .To są pana słowa , nie moje , ja powiedziałem co innego ! Więc nie obrażaj .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • siber 1
  "" zrobiłes tępe porównanie do seksualności Maćka, na poziomie rzeczonego dziennikarzyny,równie chamskie jak wypowiedź Maćka,o którą tak się oburzyłeś . żenada "" .Żenadą to jest wypowiedź tego Barana,który nie dał nawet szansy na przeprosiny dziennikarzowi za trochę niefortunne pytanie , ripostując jego zamiary słowami "" no to co idziemy do toalety czy co? ""
  Twierdzisz ,że nie bronisz M. Barana, ale wewnętrznie jesteś zauroczony jego wypowiedzią a zaczynasz obrażać dziennikarza (dziennikarzyna) i mnie, za ""tępe porównanie seksualności Maćka ..."" .To są pana słowa , nie moje , ja powiedziałem co innego !
  Więc nie obrażaj .
  Magilla Nie bronię Maćka Barana, ponieważ mógł użyć słów bardziej parlamentarnych, ale:- Ty zawsze jesteś opanowany? Jakby Cię pytali po raz n-ty o to samo, mało tego, o sprawę, w której nawet lekarze (autorytety) są podzieleni, to co byś zrobił?;- pytanie było zadane w kuluarach, a na zapleczu tak się takie sprawy załatwia między facetami;- dziennikarzyna (trudno nazwać tego jegomościa dziennikarzem) wykazał się brakiem elementarnej wiedzy, ponieważ RK jeździ w miarę regularnie w rajdach od 6 miesięcy, wyniki ma więcej, niż zadowalające, ręka cały czas rehabilitowana, RK do zrzygu tłumaczył, że problem jest ruchomością wzdłużną przedramienia i łokcia i to cały czas poprawiają, więc pytanie było mniej, niż cienkie;Konkluzja jest taka:- zrobiłeś tępe porównanie do seksualności Maćka, na poziomie rzeczonego dziennikarzyny, równie chamskie, jak wypowiedź Maćka, o którą się tak oburzyłeś.żenada
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (20)
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (23)