Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran w Rajdzie Liepaja

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran na przełomie stycznia i lutego staną do rywalizacji w kolejnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy.

W tym artykule dowiesz się o:

Tym razem wystartują w Rajdzie Liepaja rozgrywanym w malowniczych zakątkach Łotwy, pomiędzy wybrzeżem Bałtyku a Kuldygą, nazywaną łotewską Wenecją. Będzie to drugi w tym sezonie start mistrzów Polski w europejskich zmaganiach.

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran będą rywalizować na 12 całkowicie dla nich nowych odcinkach specjalnych o łącznej długości ponad 240 kilometrów. Zawodnicy Lotos Rally Team używając opon wyposażonych w długie kolce będą mieli okazję cieszyć oczy kibiców niezwykle widowiskową jazdą i stoczyć zaciętą walkę o jak najlepszy wynik na szalenie szybkich i zaśnieżonych oesach.

- Rajd na Łotwie to dla nas całkiem nowe otoczenie i nieznane trasy, a przede wszystkim kolejne wyzwanie. Ta lekka niepewność, a zarazem ciekawość sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej zmobilizowani, a nasze nastawienie jest bojowe, tak jak przed każdym rajdem. Z niecierpliwością czekamy na to co przygotowali dla nas organizatorzy łotewskiej rundy Mistrzostw Europy. Już za nami rajd w Austrii i cieszą pierwsze kilometry w tym roku pokonane dobrym tempem. Plan na przyszłość nieustająco jest jeden - zawsze dać z siebie wszystko i walczyć o każdy centymetr drogi - powiedział Kajetanowicz.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarosława Barana wspierają strategiczny partner Lotos Rally Team - Grupa Lotos - a także Driving Experience i CUBE.ITG.

Źródło artykułu: