Tomasz Gryc przed szansą na mistrzostwo

Na trasach Rajdu Śląska, debiutującego w cyklu Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, rozstrzygnie się kwestia wielu mistrzowskich tytułów. W klasie 4 od miesięcy liderują Tomasz Gryc z Michałem Kuśnierzem.

Andrzej Prochota
Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz zajęli trzecie miejsce w klasie 4 Materiały prasowe / Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz zajęli trzecie miejsce w klasie 4

Równe tempo i skuteczna strategia przez 5 rund pozwoliły wywalczyć aż 87 oczek w tabeli załodze Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz. Wszystkie starcia w RSMP ukończyli na podium i z 22 punktami przewagi nad kolejną załogą stoją przed szansą zdobycia Mistrzostwa Polski w klasie 4, a także wśród aut napędzanych na jedną oś.

Rozpoczynająca się finałowa batalia Rajdu Śląska rozegra się na 13 odcinkach specjalnych wytyczonych na terenie od Chorzowa, przez okolice Mikołowa i Żor, aż po Skoczów i Jastrzębie-Zdrój.

Za nami zapoznanie z Rajdem Śląska. Organizator przygotował wiele fajnych, nowych odcinków specjalnych. Większość z nich jest kręta, wąska, z dość przyczepnym asfaltem. Organizator wygrodził wiele miejsc, które mogłyby być powodem naniesienia błota, czyli cięć. Zapowiada się naprawdę fajny rajd z piękną pogodą. Przed nami dwa dni super zabawy i jednocześnie ciężkiej roboty. Chcemy pojechać jak najszybciej, więc jednocześnie jak najlepiej. Trzymajcie za nas kciuki i widzimy się w niedzielę wieczorem na mecie - powiedział Gryc.

Czy Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz zdobędą mistrzostwo w klasie 4?