Rio 2016: Polska - Rosja na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB /
Materiały prasowe / FIVB /

W sobotę odbędzie się kolejny mecz reprezentacji Polski siatkarzy. Następnym przeciwnikiem będzie Rosja. Początek meczu o godzinie 20:00. Transmisja TV na antenie TVP 1. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Polska - Rosja. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę 13 sierpnia o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejny mecz polskich siatkarzy na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Tym razem rywalami Polaków będą Rosjanie. Transmisja TV na antenie TVP 1.

Mecz Polska - Rosja będzie dostępny również w internecie. Stream online wystartuje na platformie sport.tvp.pl. Usługa jest darmowa dla wszystkich użytkowników z Polski.

Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Polski ma za sobą bardzo emocjonujące spotkania. Jakby tego było mało w sobotę podopieczni trenera Stephane'a Antigi zmierzą się z Rosjanami. W ostatnim starciu turnieju olimpijskiego Biało-Czerwoni pojedynkowali się z Argentyną. Pierwsze dwa sety układały się po myśli Polaków, ale w trzeciej partii Albicelestes wrócili do gry. Trzeci set kończył się na przewagi. Obie ekipy miały po kilka piłek setowych i meczowych, ale to Polacy wygrali cały mecz 3:0.

Rosjanie w swoim ostatnim meczu pewnie pokonali Egipt 3:0, ale w czwartym dniu turnieju olimpijskiego również mierzyli się z Argentyńczykami. Drużyna z Ameryki Południowej wygrała ze Sborną 3:1.

[b]Reprezentacja Polski wydaje się być w dobrej formie. Czy Biało-Czerwoni potwierdzą to kolejnym meczem? Jego początek o godzinie 20:00.