Wiemy, gdzie będą grać światowe gwiazdy plażówki. Wizualizacja kompleksu boisk

Monta Beach Volleyball Club będzie gospodarzem turnieju z cyklu World Tour, który na przełomie czerwca i lipca zagości w Warszawie. Główny stadion na wizualizacji wygląda imponująco.

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Niedziela to ostatni dzień turnieju World Tour w Warszawie Getty Images / Mark Metcalfe / Niedziela to ostatni dzień turnieju World Tour w Warszawie

Miejsce, w którym rozgrywany będzie czterogwiazdkowy turniej World Tour, zmieni się specjalnie na to wydarzenie. Sam Monta Beach Volleyball Club mieści się przy ulicy Zaruskiego na Cyplu Czerniakowskim.

Oferuje on 10 boisk do siatkówki plażowej, jest tam również całe zaplecze sanitarne i gastronomiczne. - Mamy w planach budowę obiektu, który pomieści 3200 osób, tak by warszawianie i osoby przyjezdne miały pełny komfort oglądania rozgrywanych spotkań. Chcemy zorganizować także strefę zabaw dla dzieci, a także konieczne przy organizacji turnieju biura dla lekarzy, sędziów i innych osób zaangażowanych w turniej. Prawdopodobnie będzie to około 800 metrów kwadratowych powierzchni terenu - powiedział podczas konferencji Piotr Kamiński, dyrektor World Tour Warsaw 2018.

Tak prezentuje się wizualizacja obiektów na to wydarzenie:
Warszawski World Tour odbędzie się w dniach 27 czerwca - 1 lipca. Na czterech boiskach rywalizowały będą 32 pary.

W ostatnich latach impreza gościła w Olsztynie na Plaży Miejskiej przy jeziorze Ukiel, natomiast w 2013 roku Polska była organizatorem mistrzostw świata, odbywały się one w Starych Jabłonkach.

ZOBACZ WIDEO Wielkie nadzieje kadry siatkarzy mówią o Heynenie. "W godzinę zadał mi 4 tysiące pytań"
Czy podoba ci się wizualizacja boisk na World Tour w Warszawie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×