Wielki skandal. Tak ugoszczono kadrowiczki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Milana Bozić prezentuje w jakich warunkach śpią reprezentantki Bośni i Hercegowiny
Instagram / Na zdjęciu: Milana Bozić prezentuje w jakich warunkach śpią reprezentantki Bośni i Hercegowiny
zdjęcie autora artykułu

Zamiast komfortowego hotelu reprezentantkom Bośni i Hercegowiny przyszło spać w piwnicy. To wszystko w ramach przygotowań do meczów kwalifikacyjnych do mistrzostw Europy. Bałkańskie media piszą o wstydzie i skandalu.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas gdy siatkarskie reprezentacje Polski przygotowują się w najlepszych możliwych warunkach do mistrzostw świata, niektóre narodowe drużyny skupiają się na tym, by walczyć w kwalifikacjach do ME. Jednak nie wszędzie siatkarki mogą liczyć na tak komfortowe warunki.

Zawodniczki reprezentacji Bośni i Hercegowiny kobiet - Milana Bozić i Edina Begić - udostępniły w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazały, w jak skandalicznych warunkach muszą regenerować się przed kolejnymi treningami i meczami.

Siatkarki leżały we dwie na jednym łóżku w pomieszczeniu, które bardziej przypominało piwnicę niż hotelowy pokój. "Skandal w Bośni i Hercegowinie" - czytamy w serwisie sportal.blic.rs. Dodano, że zawodniczki w ostatnim czasie autokarem przejechały około 3,5 tysiąca kilometrów.

- Podróż rozpoczęła się w Ilijas w Macedonii, prowadziła przez Czarnogórę i Rumunię, a miała zakończyć się w Sarajewie. Dojechałyśmy do hotelu, gdzie ze względu na brak pokojów, śpimy w piwnicy. Dziękuję naszemu krajowi za tak wielkie wsparcie i warunki. To zaszczyt i przyjemność reprezentować Bośnię i Hercegowinę w eliminacjach do mistrzostw Europy - ironicznie wypowiedziała się Bozić.

Bośniaczki walkę o awans do mistrzostw Europy rozpoczną 20 sierpnia meczem z Norwegią. Grupowymi rywalkami są jeszcze Greczynki i Szwajcarki.

Czytaj także: "Widzieliśmy, jak się porusza". Gwiazda kadry skomentowała brak Leona Szczery komentarz Grbicia na temat Leona

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za widoki! Polka zaszalała w USA

Źródło artykułu: