Zaskakujące obrazki w studiu TVP

To było jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań fazy grupowej na mistrzostwach świata w siatkówce. Atmosfera meczu Polska - USA udzieliła się także obecnym w studiu Telewizji Polskiej. Zaprezentowali się w niezwykłym wydaniu.

Mateusz Kozanecki
Kamil Semeniuk Materiały prasowe / FIVB / TVP Sport / Na zdjęciu: Kamil Semeniuk
Reprezentacje Polski i Stanów Zjednoczonych pewnie wygrały swoje dwa pierwsze mecze na MŚ w siatkówce. Bez straty seta obie ekipy pokonały Bułgarię oraz Meksyk.

Tym samym stawką poniedziałkowego starcia było pierwsze miejsce w grupie. Odnotujmy, że na przeciw siebie stanęły pierwsza i piąta reprezentacja światowego rankingu.

Atmosferę przed rozpoczęciem meczu podkręcili obecni w studiu Telewizji Polskiej goście - Norbert Huber, Krzysztof Ignaczak oraz Zbigniew Bartman, a także prowadzący Marcin Rams.

Cała czwórka pojawiła się na wizji w... strojach kowbojów. "U nas w studiu Dziki Zachód. Oby tak samo było za chwilę na parkiecie" - skomentowało TVP Sport na Twitterze.

Dodajmy, że katowicki Spodek po raz kolejny szczelnie wypełniony został przez fanów Biało-Czerwonych. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia i prowadzenia 8:4 w pierwszym secie.