Pokazała nagranie z polskiej szatni. Siatkarki zaśpiewały znany utwór

Po pokonaniu Włoszek radości nie było końca. Joanna Wołosz udostępniła nagranie z szatni, na którym widać, jak polskie siatkarki świętują awans do igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
radość polskich siatkarek PAP / Grzegorz Michałowski / Joanna Wołosz/Instagram / radość polskich siatkarek
Po meczu pełnym dramaturgii i emocji reprezentacja Polski kobiet pokonała Włoszki 3:1. Zwycięstwo oznaczało przepustkę na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie, które odbywać się będą w Paryżu.

Nie ma się więc czemu dziwić, że polskie siatkarki długo po zakończonym spotkaniu pozostawały w ekstazie. Jedna z zawodniczek, Joanna Wołosz, wrzuciła na swoje media społecznościowe wideo z szatni.

Widać i słychać na nim, że siatkarki w geście triumfu odśpiewały znaną szerszemu gronu odbiorców polską piosenkę. Mowa o utworze pt. "No pokaż na co cię stać" autorstwa zespołu Feel (zobacz poniżej).

Wołosz razem z koleżankami z kadry ma zatem powody do radości, choć w ostatnim czasie nie brakowało negatywnych opinii w kierunku kapitan polskiej kadry. - Przez ostatni czas spadła na mnie ogromna fala krytyki. Nie zasługuje na to - mówiła (czytaj TUTAJ).

Przypomnijmy, że igrzyska olimpijskie w Paryżu, na których nie zabraknie polskich siatkarek, będą trwać w dniach 26 lipca - 11 sierpnia przyszłego roku.

Zobacz także:
Magdalena Stysiak apeluje do kibiców

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Szaleństwo na lotnisku, spotkanie z premierem. Zobacz kulisy powrotu siatkarzy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×