Żona Bartosza Kurka odpowiedziała na atak. Nie gryzła się w język

Anna Kurek po zdobyciu mistrzostwa Europy przez reprezentację Polski we Włoszech opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z tego kraju. Pod fotką pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, choć jeden z nich był naprawdę kuriozalny.

MB
Na dużym zdjęciu: Anna Kurek (Instagram), na małym: komentarze pomiędzy Anną Kurek i użytkownikiem (Instagram) WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Anna Kurek (Instagram), na małym: komentarze pomiędzy Anną Kurek i użytkownikiem (Instagram)
Mistrzostwa Europy były rollercoasterem dla Bartosza Kurka. Choć reprezentacja Polski zdobyła złoty medal, doświadczony siatkarz w decydującej fazie turnieju rozgrywanej we Włoszech, nie zdołał pomóc swoim kolegom przez kontuzję.

Mimo wszystko 35-latek mógł cały czas liczyć na wsparcie swojej żony Anny, która opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z Rzymu.

Fotka mocno przypadła do gustu internautom. Ci zasypali żonę zawodnika pozytywnymi komentarzami.

"Śliczna Pani jest naprawdę" - napisał jeden z użytkowników. "Piękna jak zawsze" - podsumował inny. "Piękna kobieta w pięknym miejscu" - czytamy.

Choć był pewien wyjątek. Pewien internauta zdecydował się na nieprzychylny komentarz. "Jakie suche ręce" - ocenił. Anna Kurek zareagowała bardzo stanowczo. "Zaje*****, że zauważyłaś, idę nawilżyć. I do tego żarty mam suche" - odpowiedziała.

Zobacz też:
Iga Świątek powiedziała dwa słowa. Wszyscy oszaleli ze szczęścia

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×