Groźne chwile polskiej gwiazdy. Ten upadek wyglądał fatalnie [WIDEO]

Magdalena Stysiak bardzo groźnie upadła na bark podczas meczu ligi tureckiej. Polka musiała zejść z boiska i nie pojawiła się już później ani na chwilę. Wieści z obozu Fenerbahce Opet są jednak optymistyczne, a całą sytuację możesz zobaczyć poniżej.

Arkadiusz Dudziak
Upadek Magdaleny Stysiak Twitter / Vsever 2.0 / Na zdjęciu: Upadek Magdaleny Stysiak
W sobotę Fenerbahce Opet Stambuł, którego barw broni Magdalena Stysiak, mierzyło się z PTT i było faworytem tego spotkania. Polka rozgrywała kolejny dobry mecz aż w drugim secie doszło do bardzo groźnej sytuacji.

W połowie drugiego seta Stysiak rzuciła się bowiem do obrony jednej z piłek. Tak niefortunnie, że upadła całym ciężarem działa na swój prawy bark. Polka złapała się za niego i nie była w stanie się podnieść. Wszystko wyglądało fatalnie, a sędzia był zmuszony przerwać akcję.

Polka w końcu podniosła się z boiska i została zmieniona. Do końca spotkania nie pojawiła się już ponownie na parkiecie. Jak się okazało, najprawdopodobniej skończy się tylko na strachu.

Jak przekazała sama Magdalena Stysiak, nic poważnego się nie stało. "Dziękuję wam bardzo za wszystkie wiadomości. Z moim barkiem nic nie jest. Niefortunnie upadłam, ale nic się nie stało. Nie martwcie się. Widzimy się na następnym meczu" - napisała.

Fenerbahce bez Stysiak i tak poradziło sobie bardzo dobrze i pokonało PTT 3:0 (26:24, 25:12, 25:17). Polka przez 1,5 seta zdobyła 9 "oczek" w tym 2 blokiem (37 proc. skuteczności w ataku). Została drugą najlepiej punktującą zawodniczką zespołu po Anie Cristinie, która wywalczyła o jedno "oczko" więcej.