Ciekawy transfer w PlusLidze. Atakujący zmieni klub

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Dawid Dulski, atakujący reprezentacji Polski siatkarzy
Materiały prasowe / FIVB / Dawid Dulski, atakujący reprezentacji Polski siatkarzy
zdjęcie autora artykułu

Dawid Dulski jest jednym z najbardziej obiecujących atakujących w naszym kraju. Według informacji TVP Sport, 21-latek po sezonie zmieni klub.

W tym artykule dowiesz się o:

Dawid Dulski jest aktualnym reprezentantem Polski i grał w poprzedniej edycji Ligi Narodów. Wystąpił w czterech spotkaniach z Francją, Iranem, Bułgarią i Serbią, w których zdobył łącznie 33 punkty. W tym sezonie został wypożyczony z Warty Zawiercie do Norwida Częstochowa, w którym jest jednym z liderów zespołu.

Dulski jest jednym z najbardziej obiecujących atakujących w naszym kraju. Według informacji TVP Sport, siatkarz w przyszłym sezonie ponownie zmieni barwy klubowe.

Nie wróci jednak do reprezentowania Warty Zawiercie, tylko zostanie nowym zawodnikiem PSG Stali Nysa.

Dulski na pozycji będzie grał z Remigiuszem Kapicą, co oznacza, że pracodawcę zmieni Maciej Muzaj, który znalazł się na celowniku ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Tam może zastąpić Łukasza Kaczmarka, który odejdzie do Jastrzębskiego Węgla.

21-letni zawodnik rozegrał w tym sezonie 20 spotkań, w których zdobył 314 punktów. Na swoim koncie ma srebro Letniej Uniwersjady, złoto Ligi Narodów 2023, a także brązy mistrzostw świata juniorów i mistrzostw Europy U-22. 

Zobacz także: Koniec marzeń ZAKSY. Bolesna porażka w Lidze Mistrzów po dramacie w pierwszym secie Na te obrazki ZAKSY przykro patrzeć. Skąd wziął się bolesny upadek dominatorów Europy?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie minęło nawet 20 sekund. Szalony początek meczu [b]

[/b]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty