Dwie niespodzianki - po trzecim dniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń

Zapewne wiele osób nie spodziewało się tak łatwego zwycięstwa Muszynianki nad Zarieczem Odincowo. Widać, iż forma polskiego zespołu jest wyraźnie nierówna. Zaskoczeniem może być też wynik spotkania uzyskany pomiędzy drużyną Scavolini Pesaro a ekipą ze Stambułu. Mistrzynie Włoch, które chcą coś osiągnąć w Lidze Mistrzyń przegrały z gospodyniami 2:3.

Grupa B

Drużyna z Turcji przegrywała już 0:2 na własnym terenie z Mistrzyniami Włoch, Scavolini Pesaro. Podniosła się jednak i walczyła do samego końca, wygrywając piątego seta 15:13. Dzięki temu Stambuł zajmuje pierwszą pozycję w tabeli. Dąbrowa jest na trzecim miejscu.

VakifGunesTTelekom Stambuł - Scavolini Pesaro 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:17, 15:13)

Grupa D

W grupie D nadal prym wiodą siatkarki Asystelu Novara, które w swoim drugim meczu pokonały Metal Galati, bez straty seta. Jedynie w trzeciej partii Rumunkom udało się nawiązać walkę z włoskim klubem.

Muszynianka natomiast odniosła dość niespodziewane i gładkie zwycięstwo nad Zarieczem Odincowo. Pierwsze spotkanie w Champions Leauge nie było zbyt udane dla Mistrzyń Polski. Wygrana z Rosjankami pozwoliła zachować szansę na awans.

Asystel Novara - Metal Galati 3:0 (25:18, 25:18, 28:26)

Bank BPS Fakro Muszynianka - Zariecze Odincowo 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)