WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Maciej Polański: Staram się grać coraz lepiej

W piątkowym pojedynku z Arkasem Izmir szansę gry otrzymał Maciej Polański. - Słucham wszystkich rad kolegów i dzięki nim gram coraz lepiej - powiedział po spotkaniu zawodnik.
Natalia Skorecka
Natalia Skorecka

Maciej Polański w poprzednim sezonie reprezentował barwy GTPS-u Gorzów Wielkopolski. - Przeskok do PlusLigi to dla mnie duży krok - przyznał po spotkaniu z Arkasem Izmir. Zawodnik jest bardzo skromny i nieświadomy tego, że gra naprawdę dobrze. - Odgrywam tylko niewielką rolę w zespole. Są Paweł Zagumny i Marcin Możdżonek, którzy tworzą grę. Mam się od kogo uczyć - powiedział młody środkowy.

Siatkarz mimo młodego wieku już prezentuje się bardzo dobrze. Jak sam przyznaje ZAKSA i poziom, jaki prezentuje zmuszają go do coraz lepszej gry. - Staram się jak najlepiej zaprezentować, jednak nadal uczę się siatkówki - wyjaśnił. - Na każdym treningu próbuję poprawiać swoje umiejętności. Koncentruję się na kolejnych elementach, by podwyższać swój poziom. Jeśli będę konsekwentny będę piął się w górę - wyjaśnił Maciej Polański.

Środkowy nie ukrywa radości z faktu, że w ZAKSIE wszyscy starają się mu pomóc. - Wszystkie rady od Marcina Możdżonka i pozostałych zawodników są dla mnie bardzo cenne. Dzięki pomocy kolegów jest w stanie grać coraz lepiej - powiedział siatkarz.

Kędzierzyńska drużyna nie dała najmniejszych szans zespołowi Arkasu Izmir. - Uważam, że to my zagraliśmy w tym meczu dobrze. Było nam łatwiej, ponieważ przy własnej publiczności gra się lepiej. W tym spotkaniu każdy element pracował tak jak powinien, nie było dziury - przyznał Maciej Polański. Już w najbliższą sobotę ZAKSA rozpocznie rywalizację w lidze. - Do meczu z Politechniką Warszawską jesteśmy nastawieni bojowo. W każdym meczu będziemy walczyć o zwycięstwo - zakończył zawodnik.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×