Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Dariusz Daszkiewicz: Największym przeciwnikiem byliśmy my sami

Effector nie wykorzystał atutu własnej hali i przegrał pierwszy mecz z Indykpolem AZS Olsztyn 2:3. Styl jaki zaprezentowali kielczanie pozostawił bardzo dużo do życzenia o czym mówił ich trener.
Sebastian Najman
Sebastian Najman

- Mamy duże zastrzeżenia co do gry. Największym przeciwnikiem byliśmy my sami - nie owijał w bawełnę Dariusz Daszkiewicz. Choć obie drużyny często się myliły, a sam mecz nie stał przez to na najwyższym poziomie, to jednak gospodarze w znaczący sposób ułatwili sprawę ekipie AZS-u. - Zrobiliśmy 37 błędów własnych i patrząc pod tym kątem wynik 2:3 i tak jest niezły - kontynuował.


Przed meczem w szeregach kieleckiej ekipy nastroje były bardzo bojowe. Mimo ostatniej porażki w Lubinie, Effector nadal prezentował dobrą formę. W niedzielę nie było tego jednak widać. - Można było pokusić się o lepszy rezultat. Graliśmy bardzo dobrze, by za chwilę popełnić błąd. 7-8 osiem siatek, 2 przejścia na zagrywce, 12 ataków w aut... rozegraliśmy naprawdę słabe zawody - ocenił Daszkiewicz.

Opiekun biało-czerwono-niebieskich mimo niepowodzenia we własnej hali wierzy, że jeszcze nie wszystko stracone. - Ostatnio wygraliśmy z Cuprum 3:2, nie udało nam się tego wyniku obronić w Lubinie, więc mam nadzieję, że teraz będzie odwrotnie. Musimy wygrać w Olsztynie i na pewno podejmiemy walkę.

Kieleckich kibiców z pewnością zastanawia fakt, skąd taka negatywna zmiana w postawie siatkarzy Effectora? - Niestety nie jestem tak mądry, żeby na gorąco to zdiagnozować. To jest bardzo często problem wielu zespołów. Część mogła wynikać z braku koncentracji. Musimy ten mecz na spokojnie obejrzeć i wyciągnąć z tego wnioski - zakończył.

Akademicy bliżej dziesiątki - relacja z meczu Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
 • Edek1 Zgłoś komentarz
  Olsztyn mógł wygrać spokojnie 3:0, gdyby wcześniej Gardini ruszył głową. Utrzymywanie przez długi czas Ogurcaka na boisku było kompletnym nieporozumieniem w sytuacji, gdy Cabral
  Czytaj całość
  rozgrywał swój mecz życia, a w kwadracie stał Adamajtis. Nie wiem, czy Gardini zrobił dla Olsztyna cokolwiek więcej, aniżeli mógł uczynić (pewnie tańszy) Stelmach. Nasze polskie zapatrzenie we włoską jakość w tym przypadku chyba znacznie chybiło celu. Sądzę, że AZS powinien rozejrzeć się za kimś innym.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×