Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zmniejszyło się grono kandydatów na trenera reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Siatkowej przeanalizował przesłane zgłoszenia i zdecydował się zaprosić pięciu kandydatów na rozmowy indywidualne.

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
WP SportoweFakty

Zespół ds. wyboru trenera kadry narodowej mężczyzn z Jackiem Kasprzyk na czele dokładnie przeanalizował wysłane przez kandydatów aplikacje. Zgłosiło się 16 szkoleniowców, wyrażających chęć prowadzenia reprezentację Polski. Zespół wybrał pięciu trenerów, którzy zaproszeni zostaną na rozmowy indywidualne.

W tym gronie znaleźli się: Mauro Berruto z Włoch, Ferdinando De Giorgi z Włoch, Radostin Stojczew z Bułgarii, Marcelo Mendez z Argentyny. Angelo Lorenzetti również wskazany przez Zespół poinformował, że z przyczyn osobistych wycofuje swoją aplikację.

Terminy spotkań zostaną ustalone z zainteresowanymi. Podczas indywidualnych rozmów zespół chce poznać koncepcje prowadzenia kadry narodowej mężczyzn, stawiane drużynie cele oraz ustalić warunki współpracy.

Polski Związek Piłki Siatkowej podziękował wszystkim trenerom, którzy przesłali aplikacje.

ZOBACZ WIDEO Jacek Kasprzyk: To jest fantastyczna grupa


Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Kto powinien zostać trenerem reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (8)
 • Iwona Plewińska Zgłoś komentarz
  Proszę o jakąkolwiek pomoc., Nazywam się Iwona Plewińska i jestem Mamą siedmioletniego Michasia. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w ratowaniu życia mojego Synka.
  Czytaj całość
  Dzięki testom przesiewowym już w pierwszym miesiącu życia wykryto u niego Mukowiscydozę. Od tego momentu jest pod opieką lekarzy z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Mukowiscydoza jest nieuleczalną chorobą genetyczną, która powoduje powstawanie zmian w obrębie układu oddechowego i pokarmowego i w konsekwencji prowadzi do śmierci., Niestety, mimo wykonywanych trzy razy dziennie inhalacji i drenaży, zmiany w płucach Michałka pogłębiają się. Wydatki na leczenie z miesiąca na miesiąc wzrastają,. Teraz wynoszą one 800 - 1000 zł .miesięcznie. NFZ większości z nich nie refunduje. Zakup kosztownych leków oraz sprzętu do rehabilitacji znacznie przekracza moje możliwości finansowe.. Dlatego chwytam się każdego możliwego sposobu bo wierzę, że tak należy i tak trzeba.., Wszystko co mogę zrobić to przy pomocy leków i rehabilitacji nie dopuścić aby choroba niszczyła organizm mojego synka i wszystko co mogę uczynić to zabrać każdym sposobem fundusze na ten cel. Dlatego błagam Was bardzo o pomoc bo wierzę, że także i w Was jest nadzieja., Los Michasia jest także w Państwa rękach. Liczy się dla nas każde wsparcie i każdy dar serca. Wierzę, że na moim miejscu zrobilibyście Państwo dokładnie to samo czyli wszystko, by ratować życie najbliższej Państwu osoby. Będę Wam Wdzięczna za każdą okazaną pomoc… Nr konta 97 1050 1979 1000 0092 3343 7871 W tytule wpłaty proszę wpisać: „Dla Michała” ING BANK Adres zamieszkania: 87-100 Toruń ul.Jana III Sobieskiego 35/22
  • Marcin Noga Zgłoś komentarz
   Mendez nie chce rozstać się z Sada Cruizero więc na 99% nie będzie trenerem reprezentacji... Grono kandydatów jeszcze bardziej zawęża się.
   • marulek Zgłoś komentarz
    Z tej piątki skreśliłbym Giorgiego i Mendeza ;) Jednocześnie przychylając się za kandydaturą Stojczewa i Berruto ;)
    • dujszebajew Zgłoś komentarz
     No to mam pytanie do dziennikarzy mianowicie Stojczew to Bułgar czy Serb? Także na drugi raz jak robicie milion artykułów na jakiś temat to chociaż dobrze upewnijcie te swoje źródła
     Czytaj całość
     informacji..
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×