Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Mistrzowie olimpijscy podziękowali Bernardo Rezende. "Pomogłeś nam spełnić marzenia z dzieciństwa"

Bernardo Rezende po 16 latach pracy z reprezentacją Brazylii, postanowił pożegnać się z zespołem. Decyzja trenera poruszyła zawodników, którzy w mediach społecznościowych dziękują szkoleniowcowi.
Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Bernardo Rezende Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Bernardo Rezende

Po 16 latach pracy, z reprezentacją Brazylii pożegnał się Bernardo Rezende. Jeden z najlepszych trenerów w historii siatkówki, tuż po oficjalnym przedstawieniu swojej decyzji przyznał, że była ona dla niego bardzo trudna. Osiągnięcia 59-letniego szkoleniowca docenili jego podopieczni. Na swoich profilach instagramowych mistrzowie olimpijscy podziękowali Bernardinhio za lata pracy.

- Dzięki szefie! Tyle lat maksymalnego zaangażowania, aby uczynić nasz zespół jednym z najlepszych na świecie! Zakończyłeś pracę zdobywając złoto w domu. Nikt nie może wątpić w twoje umiejętności. Dziękujemy za pomoc w realizacji marzeń z dzieciństwa. Pomogłeś nam rozwinąć się jako sportowcom i ludziom - napisał na Felipe Fonteles.

Rozgrywający drużyny narodowej, William Arjona, przyznał, że dzięki surowości, z której zasłynął Bernardo Rezende, Canarinhos stali się jedną z najlepszych ekip na świecie.

- Dziękuję mistrzu! Nie ulega wątpliwości, że pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i odrobina "szaleństwa" w stosunku do zawodników, uczyniła cię jednym z największych trenerów wszech czasów! Dziękuję za możliwość pracy z tobą i realizowania kolejnych celów. Życzę powodzenia i kolejnych sukcesów - stwierdził William Arjona.

- Przykład ostrego przywódcy! Brazylia może tylko podziękować za te wszystkie lata! Dziękujemy za zaufanie i nauki! Niech Bóg cię prowadzi! - napisał z kolei Ricardo Lucarelli.

ZOBACZ WIDEO Ferdinando De Giorgi: Najważniejsze będą mistrzostwa Europy

Czy bez Bernardo Rezende, reprezentacja Brazylii zdoła utrzymać miejsce w światowej czołówce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Instagram

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×