Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

LM: czas na decydujące rozstrzygnięcia. Asseco Resovia i PGE Skra uzyskają awans do fazy play-off?

W środę zostanie rozegrana ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów 2016/2017. Już wcześniej awans zapewniła sobie ZAKSA, natomiast Asseco Resovia i PGE Skra wciąż nie są pewne występu w kolejnym etapie zmagań.
Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
WP SportoweFakty / Karol Słomka / Asseco Resovia Rzeszów

Dotychczas przepustki do fazy play-off LM uzyskały: ZAKSA, Dynamo Moskwa, Cucine Lube Civitanova, Berlin Recycling Volleys, Zenit Kazań, Arkas Izmir, Azimut Modena, Knack Roeselare (Piotr Orczyk), Biełogorie Biełgorod oraz Sir Sicoma Colussi Perugia (gospodarz Final Four). Pozostały trzy niewiadome. 

Bełchatowianom awans do następnej rundy zapewni wygrana w jakimkolwiek stosunku setów z rumuńskim zespołem SCM U Craiova, zaś Asseco Resovia, żeby nie patrzeć się na sytuację w innych grupach musi pokonać czeską Duklę Liberec za trzy punkty (triumf 3:0 lub 3:1).

W tej serii gier najciekawiej zapowiadają się potyczki Cucine Lube - Berlin Recycling i Biełogorie - Knack.

6. kolejka Ligi Mistrzów 2016/2017:

Grupa A

Istanbul BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / środa, 1 marca 2017 r., godz. 16:00

Noliko Maaseik - Dynamo Moskwa / środa, 1 marca 2017 r., godz. 20:30

M Zespół Punkty Z-P Sety
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - awans 15 5-0 15:2
2. Dynamo Moskwa - awans 9 3-2 11:8
3. Istanbul BBSK 4 1-4 6:13
4. Noliko Maaseik 2 1-4 5:14


Grupa B

Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec / środa, 1 marca 2017 r., godz. 18:00

Cucine Lube Civitanova - Berlin Recycling Volleys / środa, 1 marca 2017 r., godz. 21:00

M Zespół Punkty Z-P Sety
1. Cucine Lube Civitanova - awans 12 4-1 13:4
2. Berlin Recycling Volleys - awans 12 4-1 14:6
3. Asseco Resovia Rzeszów 5 2-3 8:13
4. Dukla Liberec 1 0-5 3:15


Grupa C

Zenit Kazań - Arkas Izmir / środa, 1 marca 2017 r., godz. 18:00

VfB Friedrichshafen - Paris Volley / środa, 1 marca 2017 r., godz. 20:00

M Zespół Punkty Z-P Sety
1. Zenit Kazań - awans 15 5-0 15:1
2. Arkas Izmir - awans 9 4-1 12:10
3. VfB Friedrichshafen 4 1-4 8:14
4. Paris Volley 2 0-5 5:15


Grupa D

ACH Volley Lublana - Azimut Modena / środa, 1 marca 2017 r., godz. 17:00

PGE Skra Bełchatów - SCM U Craiova / środa, 1 marca 2017 r., godz. 20:00

M Zespół Punkty Z-P Sety
1. Azimut Modena - awans 14 5-0 15:5
2. SCM U Craiova 7 2-3 9:11
3. PGE Skra Bełchatów 6 2-3 9:11
4. ACH Volley Lublana 3 1-4 8:14


Grupa E

Biełogorie Biełgorod - Knack Roeselare / środa, 1 marca 2017 r., godz. 16:00

Sir Sicoma Colussi Perugia - Halkbank Ankara / środa, 1 marca 2017 r., godz. 19:00

M Zespół Punkty Z-P Sety
1. Sir Sicoma Colussi Perugia - gospodarz Final Four 11 4-1 14:7
2. Knack Roeselare - awans 9 3-2 11:9
3. Biełogorie Biełgorod - awans 8 2-3 12:11
4. Halkbank Ankara 2 1-4 4:14


ZOBACZ WIDEO Ferdinando De Giorgi: Młodych trzeba uczyć, jak się pracuje w pierwszej reprezentacji

Czy Asseco Resovia Rzeszów awansuje do fazy play-off Ligi Mistrzów 2016/2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×