WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Takich biletów jeszcze nie było. Oryginalny pomysł przy okazji Memoriału Wagnera

Oficjalny dystrybutor biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - firma Abilet.pl - przygotował dla kibiców jedyną w swoim rodzaju niespodziankę. Będą to bilety z wizerunkiem ich posiadaczy.
Ola Piskorska
Ola Piskorska
WP SportoweFakty / Iza Zgrzywa

- Postanowiliśmy uhonorować kibiców - mówi Krzysztof Frejman, prezes Abilet.pl. - Zachęcamy, żeby wgrywać na specjalnej stronie, przed zakupem, swoje selfie. My, po drobnej obróbce, umieścimy twarz kibica na bilecie w towarzystwie wybranych reprezentantów Polski. Dodatkowo zadbamy o narodowe barwy na twarzach kibiców.

Specjalną aplikację do wgrania zdjęcia i wyboru siatkarzy można znaleźć pod adresem www.wagner2017.abilet.pl. Program wygeneruje unikalny kod, który trzeba będzie podać przy zakupie wejściówki. - To jednak nie jedyna gratka dla fanów siatkówki - dodaje Krzysztof Frejman. - To często cenne pamiątki, dlatego przygotowaliśmy bilety kolekcjonerskie. Planujemy je nieco inaczej pakować, jeśli ktoś zechce otrzymać taki bilet za pośrednictwem poczty, czy kuriera. Także niespodzianek będzie w tym roku więcej - zapewnia szef Abilet.pl.

W tym roku ceny biletów będą się wahać od 40 do 160 złotych za każdy dzień zawodów (bilet będzie tradycyjnie obowiązywał na dwa mecze). - Od zawsze staramy się dostosować ceny do każdej kieszeni - mówi Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, pomysłodawca i organizator Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. - Chodzi o to, żeby zabawa na trybunach dla całej rodziny nie oznaczała wydatku równego wyjazdowi nad morzem, czy do ciepłych krajów. Już za 40 złotych od osoby możemy obejrzeć dwa pojedynki z udziałem najlepszych zawodników na świecie.

Z kolei wiceprezes Fundacji, Cezary Mróz, zauważa że w tym roku oczekiwanie na pierwszy dzień wiosny będzie podwójnie emocjonujące. - Najpierw powitamy wiosnę, a wieczorem, przed ekranem komputera, będziemy mogli sobie zapewnić bardzo gorące lato w TAURON Arenie. To najsilniej obsadzony Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w historii. Warto pamiętać, że nigdy wcześniej cały skład turnieju nie mieścił się w pierwszej dziesiątce światowego rankingu FIVB, tak jak w tym roku - kończy Cezary Mróz.

Sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (TAURON Arena Kraków, 11-13.08.2017) z udziałem reprezentacji Francji, Kanady, Rosji i Polski rozpocznie się w najbliższy wtorek, 21.03, o godzinie 18:00 na stronie www.abilet.pl.

ZOBACZ WIDEO PSG nie odpuszcza liderowi. Zobacz skrót meczu z Olympique Lyon [ZDJĘCIA ELEVEN]Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 w Polsce - kliknij i sprawdź jak kupić bilety >>>

Czy wybierasz się na XV Memoriał Wagnera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
fundacjawagnera.pl

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.