WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Za dwa tygodnie Impel Wrocław rozpocznie przygotowania

Przygotowania Impela Wrocław do sezonu 2017/2018 Orlen Ligi wystartują za dwa tygodnie. Na początku zabraknie kilku siatkarek.
Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
WP SportoweFakty / Justyna Serafin / W sezonie 2016/17 Impel Wrocław zajął 4. miejsce

Pierwszy trening wrocławskiej drużyny zaplanowany jest na 21 sierpnia. W początkowej fazie przygotowań zespół nie będzie w komplecie, a to ze względu na obowiązki reprezentacyjne niektórych zawodniczek.

- Na pewno nie będziemy dysponować pełnym składem od początku przygotowań. Na zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorek przebywa obecnie Natalia Murek, a w kręgu zainteresowań trenera reprezentacji pewnie pozostają Maria Stenzel i Tamara Gałucha. Na zgrupowaniu reprezentacji Polski kadetek przebywa Julia Szczurowska. Zakładamy, że możemy pracować do ostatnich dni przed ligą bez wspomnianych kadrowiczek - powiedział Marek Solarewicz, trener Impela Wrocław.

W ramach przygotowań do sezonu 2017/2018 Orlen Ligi wrocławianki rozegrają mecze kontrolne oraz wezmą udział w dwóch turniejach: w Dreźnie i w Szamotułach.

- Mamy w planie rozegranie różnych form gier na kolejne cztery tygodnie przed ligą. Zaczniemy od meczu sparingowego z MKS Polonia Świdnica, który odbędzie się w piątek 15 września, we Wrocławiu. W kolejnym tygodniu, w dniach 21-23 września, zaplanowaliśmy wspólne treningi z drużyną z Drezna. Zakończą się one oficjalnym meczem sparingowym w sobotę, 23 września, w Jelczu-Laskowicach. Następnie dwa tygodnie spędzimy na turniejach - kolejno w Dreźnie i Szamotułach - wyjaśnił Wojciech Kurczyński, drugi trener wrocławianek.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: karne pompki piłkarzy Barcelony

Które miejsce Impel zajmie w sezonie 2017/2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.