Marina Cvetanović już w Toruniu. Gwiazda trenuje z Budowlanymi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Marina Cvetanović
WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Marina Cvetanović
zdjęcie autora artykułu

Gwiazda Orlen Ligi, Marina Cvetanović, jest już w Toruniu. Słoweńska skrzydłowa rozpoczęła przygotowania z Budowlanymi do sezonu 2017/2018.

Na początku sierpnia Budowlani Toruń ogłosili pozyskanie Cvetanović. Do Torunia Słowenka przeszła z Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna.

Marina Cvetanović nie uczestniczyła w przygotowaniach nowego zespołu od samego początku. Dopiero w tym tygodniu pojawiła się w Toruniu, dołączając do treningów.

Słowenka jest dobrze znana polskim kibicom, po raz pierwszy w Orlen Lidze zagrała w sezonie 2013/2014, gdy dołączyła do Mineralnych jako atakująca.

Gdy wróciła do Muszyny w poprzednim sezonie, występowała jako przyjmująca, gdyż jej rolą było wypełnienie luki po kontuzjowanej Annie Grejman.

W swojej karierze Cvetanović występowała również w lidze słoweńskiej, francuskiej, włoskiej i rumuńskiej. Gdy grała w Polsce, była jedną z czołowych zawodniczek naszej ekstraklasy. W sezonie 2016/2017 w barwach Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna rozegrała 28 meczów, zdobywając 367 punktów.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: piękna Serbka skończyła z tenisem. Kibice o niej nie zapominają

Źródło artykułu: