Przedsprzedaż biletów dla Klubu Kibica Polskiej Siatkówki na Siatkarskie Ligi Narodów

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Reprezentacja Polski mężczyzn
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Reprezentacja Polski mężczyzn
zdjęcie autora artykułu

W poniedziałek 19 marca rozpoczęła się sprzedaż biletów dla członków Klubu Kibica na Siatkarskie Ligi Narodów 2018 Kobiet i Mężczyzn. Przedsprzedaż dla członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki potrwa do 25 marca.

Bilety nabywać będzie można poprzez portal ebilet.pl. Członkowie Klubu Kibica otrzymają 15 procent rabatu. Rejestracja do Klubu Kibica jest bezpłatna i odbywa się poprzez stronę pzps.pl (możliwe również logowanie poprzez konto facebookowe). Sprzedaż otwarta rozpocznie się 26 marca. Również w tym wypadku bilety nabywać będzie można poprzez portal ebilet.pl. Szczegóły już wkrótce.

Ceny na Siatkarską Ligę Narodów Kobiet w Bydgoszczy (5-7 czerwca) i Wałbrzychu (12-14czerwca) rozpoczynają się od 15 złotych za dwa mecze dnia. • Kat. III - 15 złotych • Kat. II - 30 złotych • Kat. I - 40 złotych • Karnety na cały turniej: 80 złotych, 60 złotych, 30 złotych.

Ceny na Siatkarską Ligę Narodów Mężczyzn w Katowicach (25 maja) i Krakowie (26 i 27 maja)oraz Łodzi (1-3 czerwca). Ceny rozpoczynają się od 29 złotych za dwa mecze dnia. • Kat. VI - 29 złotych • Kat. V - 49 złotych • Kat IV - 69 złotych • Kat. III - 99 złotych • Kat. II - 129 złotych • Kat. I - 179 złotych

W tym sezonie po raz pierwszy rozegrany zostanie cykl Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet i mężczyzn, który zastąpi dotychczasowe World Grand Prix i Ligę Światową. Polska będzie gospodarzem aż czterech turniejów – dwóch żeńskich (Bydgoszcz: 5-7 czerwca,Wałbrzych: 12-14 czerwca) i dwóch męskich (Katowice: 25 maja, Kraków 26-27 maja, Łódź: 1-3 czerwca). To kolejny dowód, że Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej traktuje Polskę, jako kluczowe miejsce na globalnej mapie siatkarskiej.

Fanom żeńskiej siatkówki zaprezentują się w naszym kraju: Argentyna, Belgia, Niemcy (Bydgoszcz) oraz Dominikana, Japonia, Rosja (Wałbrzych). Przypomnijmy, że biało-czerwone w poprzednim sezonie zwyciężyły w II dywizji WGP. Z kolei w męskich turniejach na żywo wystąpią w Polsce: Kanada, Korea Płd., Rosja (Katowice i Kraków) oraz Chiny, Francja, Niemcy (Łódź).

Niebawem rozpoczniemy sprzedaż biletów na te kapitalne wydarzenia. Warto więc przypomnieć najważniejsze zasady nowej formuły rozgrywek zwianych Siatkarską Ligą Narodów i istotne różnice w porównaniu z dotychczasowymi: World Grand Prix i Ligą Światową.

Siatkarska Liga Narodów - wspólny projekt FIVB, IMG i 21 federacji krajowych -zaprezentuje siatkówkę w bezprecedensowy sposób, bazując na innowacyjnych rozwiązaniach prezentacji sportu podczas Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Zarówno w lidze mężczyzn i kobiet 12 zespołów stałych i 4 zespoły pretendujące będą walczyły ze sobą, aby zostać mistrzem Siatkarskiej Ligi Narodów. Mecze będą rozgrywane w formacie każdy z każdym. W sumie w czasie sezonu rozegranych zostanie 130 spotkań, a każdy zespół zagra minimum 15 meczów.

Każdy kraj stały będzie gościł przynajmniej jedną grupę, przybliżając Siatkarską Ligę Narodów fanom na całym świecie. Przekraczając granice technologii, innowacji i transmisji cyfrowej,telewidzowie zobaczą zmagania sportowców światowej klasy z nowej i zróżnicowanej perspektywy. Po raz pierwszy FIVB we współpracy z agencją IMG, przejmie pełną kontrolę nad produkcją treści, maksymalizując jakość i promując przykuwającą uwagę narrację z boiska, która będzie łatwa do zrozumienia dla kibiców.

FIVB zapewni również interakcje wewnątrz obiektów poprzez wdrożenie nowej koncepcji aktywnego zaangażowania, w której kibice są włączeni w każdą wymianę. Każdy fantastyczny sportowy moment, kibice będą świętować przez imitowanie sytuacji meczowych, takich jak np. Monster Block, który został już przyjęty przez fanów na całym świecie.

W turnieju kobiet, Brazylia, Włochy, Stany Zjednoczone, Chiny, Serbia, Holandia, Tajlandia,Turcja, Korea Południowa, Niemcy, Japonia i Rosja są reprezentacjami stałymi, a Argentyna,Dominikana, Polska i Belgia drużynami pretendującymi.

W premierowej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet reprezentacja Polski zagra na najwyższym poziomie rozgrywek. To efekt ubiegłorocznego sukcesu w poprzednim formacie rozgrywek - World Grand Prix, kiedy to biało-czerwone wygrały II dywizję WGP.

Drużyna Jacka Nawrockiego wraca do elity. Nasza żeńska reprezentacja narodowa rozegra w fazie preliminaryjnej 15 spotkań.

ZOBACZ WIDEO Vital Heynen: Chcę, żeby ludzie byli dumni z tej reprezentacji

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
lammergeyer2
20.03.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Cały tekst skopiowany z dość debilnie napisanej broszurki reklamowej. "Przekraczając granice technologii, innowacji i transmisji cyfrowej" - czyli rozumiem, że piłka może wypaść z telewizora? Czytaj całość