Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Spółka skarbu państwa nowym sponsorem Cerradu Czarnych Radom

Cerrad Czarni Radom mają nowego, bardzo poważnego sponsora. To Enea, spółka skarbu państwa. Umowa o współpracy będzie obowiązywać na pewno do końca bieżącego sezonu PlusLigi. Logo firmy zagości na koszulkach siatkarzy.
Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
siatkarze Cerradu Czarnych Radom Newspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: siatkarze Cerradu Czarnych Radom

Już po zakończeniu poprzedniego sezonu PlusLigi w kuluarach mówiło się o tym, że duża firma, spółka skarbu państwa, może zostać jednym z głównych sponsorów Cerradu Czarnych Radom. Do oficjalnego ogłoszenia tej decyzji sympatycy Wojskowych musieli poczekać do czwartku, ale w końcu stała się ona faktem - Enea została jednym z partnerów klubu.

- To bardzo ważne spotkanie dla dalszego funkcjonowania naszego klubu oraz całego środowiska siatkarskiego w Radomiu. Miło mi jest poinformować, że w tym sezonie firma Enea dołącza do grona głównych sponsorów klubu, a logo firmy zagości na koszulkach naszej drużyny - rozpoczął konferencję prasową Wojciech Stępień, prezes Czarnych i zarazem drugi trener zespołu.

- To szczególny dzień dla Radomia oraz firmy Enea Wytwarzanie. Jako największy pracodawca oraz firma w regionie uznaliśmy, że rozpoczniemy współpracę z jednym z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce, drużyną Cerradu Czarnych Radom. W Polsce, która jest przecież zwycięzcą dwóch ostatnich turniejów o mistrzostwo świata - nie ukrywał satysfakcji Jan Mazurkiewicz, wiceprezes firmy.

- Z klubem nawiązaliśmy współpracę już kilka lat temu, poprzez organizację Turnieju Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach. Ta inicjatywa odbiła się szerokim echem wśród mieszkańców Kozienic, dlatego też postanowiliśmy wejść w sponsoring na wyższym poziomie. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że bardzo zabiegali o to bardzo ważni ludzie w Radomiu, kochający sport - kontynuował Mazurkiewicz.

Obecna umowa pomiędzy firmą Enea a Cerradem Czarnymi Radom obowiązywać będzie do końca obecnych rozgrywek PlusLigi. Niewykluczone jednak, że współpraca będzie kontynuowana w kolejnych rozgrywkach. - Są również prowadzone rozmowy na kolejny sezon - dodał Mazurkiewicz.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 92. Fabian Drzyzga: Niektórzy poszli za daleko. Powinno im być wstyd i głupio! [2/5]

Czy dzięki pozyskaniu tak poważnego sponsora Cerrad Czarni awansują do czołowej "szóstki" PlusLigi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×