Liga Mistrzów: zobacz akcję, która przesądziła o awansie PGE Skry Bełchatów do półfinału i radość siatkarzy (wideo)

PGE Skra potrzebowała "złotego seta", żeby wyeliminować rosyjski Zenit Sankt Petersburg i zameldować się w półfinale Ligi Mistrzów. Zobacz decydującą o awansie bełchatowian akcję.

Tomasz Rosiński
siatkarze PGE Skry Bełchatów Newspix / Radosław Jóźwiak / Na zdjęciu: siatkarze PGE Skry Bełchatów

Mistrz Polski w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym LM przegrał w czterech setach (w pierwszym starciu Skra triumfowała 3:1) i o wszystkim miała rozstrzygnąć dodatkowa partia (rozgrywana na zasadzie tie-breaka).

W "złotym secie" zespół z Bełchatowa wytrzymał presję i zwyciężył 15:11, dzięki czemu uzyskał przepustkę do 1/2 finału Champions League.

Ostatnia akcja "złotego seta" meczu Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów:

Czy PGE Skra Bełchatów awansuje do finału Ligi Mistrzów 2018/2019?