Uniwersjada 2019: Polska - Włochy na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online? Darmowy live!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Skraba / Na zdjęciu: reprezentacja Polski podczas meczu na Uniwersjadzie w Neapolu
Materiały prasowe / Paweł Skraba / Na zdjęciu: reprezentacja Polski podczas meczu na Uniwersjadzie w Neapolu
zdjęcie autora artykułu

Już w sobotę o godzinie 20.30 siatkarze reprezentacji Polski zmierzą się z Włochami w finale Uniwersjady 2019. Transmisja na żywo będzie dostępna na antenie Eurosport 2. Stream online: Eurosport Player i Ipla TV.

Polska - Włochy na żywo. Finał Uniwersjady 2019 LIVE: Gdzie oglądać transmisję w TV i online? Spotkanie Polska - Włochy w ramach Uniwersjady 2019 siatkarzy, rozpocznie się w sobotę (13 lipca) o godzinie 20.30. Starcie Polaków z Włochami wyłoni zwycięzcę całego turnieju! Transmisja meczu na antenie Eurosportu 2. Gdzie oglądać mecz Polska - Włochy na żywo w internecie? Stream online.

Potyczkę Polska - Włochy będzie można oglądać także za pośrednictwem internetu. Stream online udostępnią platformy Eurosport Player oraz Ipla TV. Dostęp do obu transmisji wymaga wykupienia specjalnego pakietu. Transmisje są dostępne również na urządzeniach mobilnych. Darmowa relacja LIVESCORE na portalu WP SportoweFakty.   Początek meczu Polska - Włochy: 20:30. Transmisja TV: Eurosport 2. Stream online: Eurosport Player, Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Śliwka umiarkowanie zadowolony ze swoich występów w Lidze Narodów. "Dla mnie najważniejsze jest zdobywanie doświadczenia"

Źródło artykułu: