Mistrzostwa Europy siatkarek. Twitter po Polska - Słowenia: Polki dojrzały i okrzepły

Reprezentacja Polski ME 2019 w siatkówce rozpoczęła od pewnej wygranej ze Słowenią (3:0). - Dobry mecz Polek - piszą o zwycięstwie Biało-Czerwonych użytkownicy Twittera.

Małgorzata Boluk
siatkarki reprezentacji Polski WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Siatkowej po triumfie polskich siatkarek nie ma wątpliwości. Wygrana w trzech setach ze Słowenią to bardzo dobry początek ME 2019.

- Dobrze widzieć, że polska drużyna okrzepła i dojrzała na tyle, by nie bać się rywala pokroju Słowenii. Co rokuje dobrze na kolejne mecze i pozwala wybaczyć momenty, kiedy słusznie się irytowaliśmy stratami - pisze Michał Kaczmarczyk (wcześniej WP SportoweFakty), specjalista do spraw komunikacji GKS Katowice.

Swoje wnioski po pierwszym meczu Polek przedstawia także Łukasz Jachimiak ("Sport").

Polskie siatkarki wygrały w pierwszym secie do 12, ale w końcówkach drugiej i trzeciej odsłony nie obyło się bez emocji, co zauważają dziennikarze WP SportoweFakty.

---> Mistrzostwa Europy siatkarek. Asystent trenera reprezentacji Rosji, Sergio Busato, zdyskwalifikowany na trzy mecze
---> Włochy - Portugalia. Wicemistrzynie świata nie pozostawiły złudzeń rywalkom

Jaką notę wystawił(a)byś reprezentacji Polski za mecz ze Słowenią?