Liga Narodów kobiet. Biało-Czerwone wracają do gry. Gdzie oglądać mecz Kanada - Polska?

Po trzech dniach przerwy polskie siatkarki wracają do gry w Lidze Narodów. Podopieczne Jacka Nawrockiego będą chciały przełamać serię porażek. Ich rywalkami będą debiutujące w tych rozgrywkach Kanadyjki. Gdzie oglądać mecz Kanada - Polska?

Arkadiusz Dudziak
radość reprezentacji Polski WP SportoweFakty / FIVB / Na zdjęciu: radość reprezentacji Polski
Zawodniczki prowadzone przez Jacka Nawrockiego nie mogą zaliczyć ostatnich dni do udanych. Wprawdzie w poniedziałek pokonały Koreę Południową bez straty seta. Później jednak Polki przegrały z dwoma zespołami, które były absolutnie ich zasięgu. We wtorek uległy Belgijkom po tie-breaku, a dzień później lepsze okazały się od nich Dominikanki, które rozstrzygnęły spotkanie w czterech setach.

Biało-Czerwone będą chciały jednak przełamać złą passę w Lidze Narodów. Zawodniczki prowadzone przez Jacka Nawrockiego zmierzą się z Kanadyjkami, które w tym sezonie debiutują w tych rozgrywkach. Jednak ich grę można ocenić tylko pozytywnie, mają już na swoim koncie dwa zwycięstwa, ograły Niemki i Chinki. W tabeli plasują się tuż za Polkami, na dwunastym miejscu.

Mecz Kanada - Polska odbędzie się w niedzielę, 6 czerwca o godz. 18:00. Transmisję na żywo pokażą TVP Sport oraz Polsat Sport. Ponadto spotkanie dostępne będzie na platformach WP Pilot i Ipla TV oraz w serwisie sport.tvp.pl. Tekstową relację live ze starcia przeprowadzi portal WP SportoweFakty.