Liga Narodów. Czwarta wygrana Polek! Zobacz tabelę

Reprezentacja Polski odniosła długo wyczekiwane czwarte zwycięstwo w turnieju Ligi Narodów kobiet rozgrywanego w Rimini. Nasz zespół pokonał Tajlandię (3:0).

Dominika Pawlik
reprezentantki Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentantki Polski
Niedziela okazała się szczęśliwym dniem dla reprezentacji Polski. Biało-Czerwone przegrały ostatnie trzy spotkania, choć w starciach z Holandią i Japonią były niezwykle blisko wygranych. Po trzydniowej przerwie powróciły do gry. W sobotę poległy z Brazylią, ale zaciekle walczyły o choćby seta.

To był dobry prognostyk przed meczem z Tajlandią. Najsłabsza drużyna w całej stawce Ligi Narodów musiała uznać wyższość naszej ekipy.

Czwarty triumf reprezentacji Polski to dobra wiadomość dla zespołu Jacka Nawrockiego. W poniedziałek o godz. 15:00 polska drużyna zagra z Niemkami.