Liga Narodów. Biało-Czerwoni pokazali klasę. Zobacz tabelę po meczu z Japonią

Pokonanie reprezentacji Japonii dało Biało-Czerwonym dziewiąte zwycięstwo w Lidze Narodów. To oznacza dopisanie kolejnych trzech punktów do dorobku zespołu Vitala Heynena.
Dominika Pawlik
reprezentacja Polski siatkarzy Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarzy

Do tej pory reprezentacja Polski przegrała tylko dwa spotkania. Lepsi okazali się zarówno Słoweńcy (1:3), jak i Brazylijczycy (0:3). Seta z naszą ekipą zdołali wygrać Serbowie oraz Rosjanie.

Ponadto Biało-Czerwoni w trzech setach odprawili Włochy, Australię, Bułgarię, USA, Holandię, Kanadę oraz Japonię. Azjatycka ekipa nie była w stanie skutecznie zagrozić naszemu zespołowi.

W czwartek reprezentacja Polski zagra jeszcze o godz. 21:00 z Niemcami. Później czekają ją trzy dni przerwy, a po niej jeszcze spotkania z Argentyną, Iranem i Francją.