Liga Narodów. Co za petarda! Takiego Bartosza Kurka uwielbiamy [WIDEO]

To już dziesiąta wygrana Polaków w Lidze Narodów. Tym razem ekipa Biało-Czerwonych pokonała Niemców (3:0), w czym pomógł Bartosz Kurek. Jeden z jego czwartkowych ataków robi wrażenie!

Małgorzata Boluk
Na środkowym planie zdjęcia: Bartosz Kurek Materiały prasowe / FIVB / Na środkowym planie zdjęcia: Bartosz Kurek
Drużyna Biało-Czerwonych rozprawiła się w czwartek z naszym zachodnim sąsiadem. Do wygranej wystarczyły trzy sety, w czym na pewno duża zasługa dobrze dysponowanego Bartosza Kurka, który był najlepiej punktującym zawodnikiem w meczu.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z ostatniego spotkania naszych siatkarzy. "Posiadanie Bartosza Kurka na parkiecie oznacza tylko jedno: WSPANIAŁĄ kulę ognia! Mecz Niemcy - Polska był idealnym sposobem na zakończenie dnia!" - czytamy w komentarzu.

Polacy udadzą się teraz na zasłużoną przerwę. Mistrzowie świata na parkiet w Rimini powrócą w poniedziałek. Piąty tydzień zmagań zaczną od rywalizacji z Argentyną, która we Włoszech radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Albicelestes zajmują obecnie ósme miejsce.

---> Liga Narodów. Wpadka Francji może okazać się kosztowna!