Memoriał Wagnera. Łatwe zadanie Biało-Czerwonych. Gdzie oglądać mecz Polska - Azerbejdżan? (transmisja)

Nisko notowana reprezentacja Azerbejdżanu będzie drugim rywalem Polaków podczas tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00. Sprawdź, gdzie je obejrzeć.

Mateusz Kozanecki
reprezentacja Polski siatkarzy Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarzy
W Krakowie trwa 18. edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W tym roku obsada nie należy do najsilniejszych. Rywalami Polaków są reprezentacje Norwegii, Azerbejdżanu oraz Egiptu.

Na otwarcie Biało-Czerwoni zmierzyli się z Norwegami. W dwóch pierwszych setach nie dali rywalom żadnych szans, aby w ostatnim stracić 20 punktów.

Azerowie, którzy do obsady dołączyli w ostatniej chwili, typowani są do zajęcia w Krakowie ostatniego miejsca. W swoim pierwszym meczu grali z reprezentacją Egiptu. Przegrywali kolejne sety do 16, 11 i ponownie 16.

Mecz Polska - Azerbejdżan odbędzie się w sobotę, 10 lipca, o godz. 18:00. Transmisję ze spotkania pokaże stacja Polsat Sport. Pojedynek dostępny będzie także na platformie WP Pilot. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Polacy klasą dla samych siebie. Wynik mówi wszystko!