Udane rozpoczęcie mistrzostw. Sprawdź, kiedy Polki zagrają kolejny mecz (terminarz)

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarek
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarek
zdjęcie autora artykułu

Siatkarki Jacka Nawrockiego od zwycięstwa rozpoczęły przygodę z tegorocznymi mistrzostwami Europy. W meczu 1. kolejki fazy grupowej pokonały Niemki 3:1. Sprawdź, kiedy Biało-Czerwone ponownie wyjdą na parkiet.

W tym artykule dowiesz się o:

Według części zawodniczek Niemki były najtrudniejszymi rywalkami w fazie grupowej. Tak się złożyło, że Biało-Czerwone zmierzyły się z nimi już w pierwszej kolejce. Gra podopiecznych Jacka Nawrockiego nie porywała - Polki opierały się w głównej mierze na Magdalenie Stysiak, ale wywalczyły cenne zwycięstwo.

Reprezentantki Polski nie będą miały zbyt wiele czasu na odpoczynek. Ponownie na parkiecie pojawią się już w piątek. Tym razem do rywalizacji przystąpią w roli faworytek, a ich rywalkami będą zawodniczki z Grecji.

Greczynki rozpoczęły mistrzostwa w nie najlepszym stylu. W meczu otwarcia przegrały z Bułgarkami 0:3. Tylko momentami były w stanie nawiązywać wyrównaną walkę z rywalkami. W starciu z Biało-Czerwonymi również nie będą faworytkami.

Mecz Grecja - Polska odbędzie się w piątek, 20 sierpnia o godz. 19:30. Transmisję na żywo pokaże stacja Polsat Sport. Spotkanie obejrzeć będzie można także za pośrednictwem platformy Ipla TV. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Czytaj także:"Dziwi mnie to". Mistrz olimpijski wbija szpilkę Jackowi NawrockiemuRodzinne starcie na inaugurację. Tijana nie miała litości dla siostry

ZOBACZ WIDEO: To największa polska niespodzianka medalowa w Tokio. "Beka? Nie wiedziałem, że ktoś to usłyszy. Sam siebie rozbawiłem"

Źródło artykułu: