ME siatkarek. Bitwa o półfinał! Kiedy i z kim kolejny mecz Polek?

Reprezentacja Polski pokonała w niedzielę Ukrainę (3:1) i wywalczyła ćwierćfinał ME siatkarek. Sprawdź, kiedy i z kim zmierzą się później zawodniczki Jacka Nawrockiego.

MB
reprezentacja Polski siatkarek Materiały prasowe / CEV / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarek
To nie był łatwy mecz, ale ważne, że zwycięski. Polskie zawodniczki pokonały w czterech setach Ukrainki i zagrają w ćwierćfinale imprezy. Tam na ekipę Biało-Czerwonych czekają jedne z pretendentek do złota.

Zawodniczki Jacka Nawrockiego będą musiały się wznieść na wyżyny swoich możliwości. Polska o półfinał ME siatkarek zagra z Turcją, która w ostatnim meczu pokonała ambitne Czeszki.

Podopieczne Giovanniego Guidettiego w starciu z naszym sąsiadem niespodziewanie przegrały drugiego seta. W pozostałych partiach nie dały przeciwniczkom żadnych szans. Rywalki Turczynek w żadnej z pozostałych trzech odsłon nie zdobyły więcej niż czternaście punktów.

Mecz Polska - Turcja odbędzie się we wtorek 31 sierpnia w Płowdiw.

---> ME siatkarek. Francuzki się nie zatrzymują. Odprawiły z kwitkiem kolejne rywalki
---> ME siatkarek. Czeszki urwały Turczynkom jednego seta. W pozostałych nie istniały

Czy Polki będą w stanie pokonać Turczynki?