KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czekamy na ostatnie ćwierćfinalistki. Biernat: Obiecałem dziewczynom ten mecz

Grot Budowlane Łódź wygrywając w Łodzi doprowadziły do decydującego, trzeciego starcia ćwierćfinałowego, które odbędzie się w czwartek w Legionowie. - Obiecałem dziewczynom ten trzeci mecz - mówił trener Maciej Biernat.

Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
Maciej Biernat WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Maciej Biernat
Grot Budowlani Łódź wyrównali stan rywalizacji ćwierćfinałowej, której los rozstrzygnie się w Legionowie. Łodzianki w Łódź Sport Arenie były zespołem zdecydowanie lepszym od rywalek, wygrały 3:0, a statuetka MVP powędrowała do Any Cleger.

- To spotkanie tylko z pozoru było łatwe, cały czas należało myśleć, jak przechytrzyć legionowianki na boisku. Najlepszym rozwiązaniem jest w takim wypadku silny mental i podejście, jakie zaprezentowały dziewczyny w tym meczu - mówił po ostatnim gwizdku sędziego Maciej Biernat.

Jak na razie przewaga własnej hali odgrywała decydującą rolę w meczach Grota Budowlanych Łódź i IŁ Capital Legionovii Legionowo. Legionowianki zakończyły fazę zasadniczej o oczko wyżej, ale zupełny brak argumentów w starciu w Łodzi może być pewnym powodem do niepokoju.

- Nie wiem jak zespół z Legionowa zareaguje, ale ja mogę zapewnić, że moja drużyna na pewno nie zgaśnie. Cały czas wierzę w mój zespół. Obiecałem dziewczynom, że w czwartek czeka je trzeci mecz i tak się dzieje - dodał szkoleniowiec Grota Budowlanych Łódź.

Trener łodzianek tłumaczył, że jego podopiecznym udało się zneutralizować największy atut drużyny Alessandro Chiappiniego.

- Zespół z Legionowa w dwóch ustawieniach, przy zawodniczkach zagrywających z wyskoku, często potrafi zrobić serię punktów. Uczulałem na to dziewczyny. Utknęliśmy nieco, gdy na zagrywce była Turczynka, ale najważniejsze, że odbudowaliśmy przewagę - podkreślił trener Biernat.

Zobacz również:
Show ŁKS-u Commercon Łódź i ich kibiców w Radomiu. Pokaz siły
Polki awansowały na ME. Z kim zagrają?

Która z przyjmujących rozpocznie mecz w Legionowie na ławce rezerwowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (29)
 • Grot Budowlany Zgłoś komentarz
  Każdy, kto będzie pisał bajki o mnie jako Legionowiaku, ten będzie przeze mnie blokowany. Ja jestem z Łodzi, a o Legionowie wiem prawieże nic. Nikt mnie nie narzuci, że ja to Legionowiak.
  Czytaj całość
  Nie pozwolę się obrażać, a w Łodzi nauczkę bardzo łatwo dostać, jak sam to robię czasami, gdy trzeba.
  • Grot Budowlany Zgłoś komentarz
   Ludzie, ja jako kibic Grot Budowlanych sprzeciwiam się hejtowi w stronę Zuzy Góreckiej! Czy wyście szału się najedli?
   • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
    Do tej pory oddano 11 głosów! Nie rozumiem, dlaczego wszyscy głosują na... moją siatkarską bogini! Ta ankieta ma cel ośmieszenie Zuzanny Góreckiej! Zuza zagra, zobaczycie, a wyniki
    Czytaj całość
    ankiety są sfałszowane!
    • k1ngbeer Zgłoś komentarz
     No nikt inny na ławce niż gorecka. Damaske pokazuje od jakiegoś czasu ze 1 skład to jej miejsce :)
     • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
      Biernat wywiązał się z należytej obietnicy oraz z mojego marzenia, by jeszcze pociągnąć rywalizację między naszą Legionovią a Grot Budowlanymi! Niech teraz wywiąże się z tego, że
      Czytaj całość
      w końcu wystawi do wyjściowego składu moją siatkarską bogini Zuzannę Górecką, bo mnie to zaczyna irytować, zresztą samą Zuzankę też! Dobre i to, że non stop gra moja ukochana siatkarska madame Martyna Łazowska, za to plus dla Biernata ode mnie!
      • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
       Pytanie redakcji jak karta do głosowania w wyborach! Wszyscy na pytanie, która z nich ma zacząć mecz na kwadracie dla rezerwowych, głosujemy na Paulę Damaske! Paulina ukradła bogini
       Czytaj całość
       Zuzannie Góreckiej miejsce w składzie i aż po dziś dzień nie chce oddać! Paula gra, bo ją lubi trener, a nie że jest dobra! Zuzanka cierpi na kwadracie dla rezerwowych i ostatnio rzadko się uśmiecha! Liczę, że trener w końcu da szansę Góreckiej, a ona szybko udowodni, że ona jest najpiękniejszą i najlepszą siatkarką w Tauron Lidze!
       • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
        Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Martyno Łazowska!
        • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
         Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
         • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
          Obym znów w czwartek był zachwycony i oczarowany moją siatkarską bogini Zuzanną Górecką, tym bardziej moją siatkarską księżniczką Martyną Łazowską! Znów Zuza i Łaza dostaną ode
          Czytaj całość
          mnie wielkie wsparcie!
          • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
           Grot, Grot, Grot Budowlane!
           • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
            Już nie mogę doczekać się czwartku, meczu na którym nie może mnie zabraknąć, czyli Legionovia Legionowo-Grot Budowlane Łódź!
            • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
             Świetna wypowiedź trenera Grot Budowlanych Łódź o niedzielnym meczu! Nic dodać, nic ująć!
             Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
             ×