Słoweńskie media w szoku po meczu z Polską

Reprezentacja Słowenii prowadziła z Polską 2:0, by przegrać 2:3 w pierwszym meczu trzeciego turnieju Ligi Narodów. Media z tego kraju nie dowierzają w to, co stało się w tym spotkaniu.

Jakub Fordon

Rtvslo.si

"W meczu otwarcia trzeciego turnieju Ligi Narodów przeciwko Polsce Słowenia poniosła trzecią porażkę. Słoweńcy prowadzili 2:0, ale potem odpuścili i po zmianie stron Polacy wygrali 3:2" - czytamy na stronie słoweńskiej telewizji rtvslo.si.

"Trener Polski Nikola Grbić szukał najlepszej szóstki na boisku i dokonał tego w trzecim secie. Po wielu perypetiach Polacy zwyciężyli i odnieśli siódme zwycięstwo w Lidze Narodów" - dodano.