ME 2015: Skrzydłowi odparli atak rywali - oceny Polaków za mecz ze Słowenią według WP SportoweFakty

Reprezentacja Polski w czterech setach zdołała uporać się ze Słoweńcami w drugim dniu mistrzostw Europy. Redakcja WP SportoweFakty oceniła występ Biało-Czerwonych w tym pojedynku.

Redakcja
Redakcja

Oceny Polaków za mecz z reprezentacją Australii (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):

Fabian Drzyzga - 3,5
Rozgrywający reprezentacji Polski przeciwko Słoweńcom zaprezentował się poprawnie. Co prawda w niektórych fragmentach siatkarz grał czytelnie, nie radząc sobie z rozrzuceniem bloku przeciwników, ale w końcowym rozrachunku nie wpłynęło to na funkcjonowanie zespołu. W drugim secie trener Stephane Antiga zdecydował się zmienić Fabiana Drzyzgę, wprowadzając Grzegorza Łomacza. Szkoleniowiec miał sporo uwag do dyspozycji swojego podstawowego rozgrywającego, jednak bardzo szybko pozwolił mu wrócić na boisko.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze,6 - rewelacyjnie.

Czy polscy siatkarze sięgną po mistrzostwo Europy?