Nie tylko wrocławskie niespodzianki. Szóstka 6. kolejki Tauron Ligi

W szóstej serii gier Tauron Ligi sypnęło niespodziankami, co przełożyło się również na skład naszej szóstki kolejki. Zobacz, kogo wyróżniliśmy za występ w miniony weekend.

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Rozgrywająca: Adrianna Szady (#VolleyWrocław) [1]*

To, co wydarzyło się w poniedziałek we Wrocławiu, należy nazwać sensacją. Podczas analizy meczu #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź zauważyliśmy, że trudno wskazać w ekipie gospodyń jedną bohaterkę. To zasługa rozgrywającej, Adrianny Szady, która co chwilę szukała nowych, innych rozwiązań. W efekcie trzy punkty pozostały w Hali Orbita. Więcej o spotkaniu przeczytasz TUTAJ.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

MVP 6. kolejki Tauron Ligi to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • obiektywny Zgłoś komentarz
  Legionowiak! Coś ci się poprzestawiało pod kopułą? W "szóstce 6 kolejki" można być TYLKO JEDEN RAZ a nie jak twierdzisz "... po raz kolejny w szóstce 6. kolejki Tauron
  Czytaj całość
  Ligi jest zawodniczka naszej Legionovii Legionowo!"
  • Legionowiak 2.0 Zgłoś komentarz
   Nie będę komentował tej szóstki, skoro w ogóle meczu w meczu Grot Budowlanych Łódź z kaliszankami moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! Aż do dziś boli mnie to, że Zuza nie
   Czytaj całość
   zagrała w sobotnim meczu, z powodu bolących pleców, co ja akurat rozumiem! Mam za złe redakcji, a nawet trenerowi, że nie informują o absencji Zuzanny przed meczem; wnerwia mnie to, że o tym dowiaduję się po meczu! Ja też chcę wiedzieć, co się dzieje z moją ulubioną siatkarką! Dopiero będę komentować "szóstki" najbliższych kolejek Tauron Ligi 2021/2022, jak Zuza Górecka wystąpi w barwach łodzianek i pokaże swoje siatkarskie umiejętności, który wręcz "delektuję się", jak zawsze! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!
   • Legionowiak 2.0 Zgłoś komentarz
    Fajnie, że po raz kolejny w szóstce 6. kolejki Tauron Ligi jest zawodniczka naszej Legionovii Legionowo!