autor:
Tomasz Rosiński
Polska - Serbia 3:1
Skomentuj 1
Kolejny mecz z Serbią już w sobotę o godzinie 18., zapraszamy do kolejnej relacji z portalem SportoweFakty.pl!
Skomentuj 0
Krzysztof Ignaczak miał rację, wygraliśmy: "pierwsze koty za płoty"!
Skomentuj 1
Dokładnie dwa lata temu w Miliczu reprezentacja Polski pod wodzą Andrei Anastasiego pokonała Rosję 3:1! Teraz siatkarze powtórzyli ten rezultat z Serbami.
Skomentuj 0
Petrić zablokowany, nie zdążył wejść na boisko Dawid Konarski.
Skomentuj 0
  • As serwisowy Bartosza Kurka! Piłka meczowa, 24:19.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Błąd Serbów na zagrywce, ale tym samym zrewanżował się Bartman, 22:18.
    Skomentuj 0
    Atak Starovicia, z obroną nie zdążył Łukasz Żygadło , a przewaga z siedmiu punktów stopniała do trzech, 21:18.
    Skomentuj 0
    Tym samym odpowiada Petrić. Z boiska schodzi Lisiniac, wymienia go Milan Rasić, 21:17.
    Skomentuj 0
    Zbigniew Bartman kończy atak, 21:15.
    Skomentuj 0
    Ależ akcja, Polacy ofiarnie w obronie, ale nic dobrego z tego nie wyszło, 20:15.
    Skomentuj 0
    Potężny atak Starovicia, 20:14.
    Skomentuj 0
    Siedem punktów przewagi, nie roztrwońmy tego! Blok duetu Kurek-Możdżonek, 20:13.
    Skomentuj 0
    Nie dał się zaskoczyć Michał Kubiak, przepchnął piłkę na drugą stronę, 18:12.
    Skomentuj 0
    Blok-aut Bartmana, 17:12.
    Skomentuj 0
    Piotr Nowakowski wyprowadza reprezentację Polski na drugą przerwę techniczną, 16:11.
    Skomentuj 0
    Na fali Zbigniew Bartman, kończy niemal każdy atak! Musiał stanąć jednak oko-w-oko z piłką, celował w niego Marko Ivović z linii trzeciego metra, 14:10.
    Skomentuj 0
    Na boisku Polacy wciąż walczą, bo mecz się nie skończył! Utrzymują prowadzenie, Zbigniew Bartman zakończył atak, 12:8.
    Skomentuj 0
    Tymczasem Krzysztof Ignaczak nieco się pospieszył i umieścił na swoim blogu wpis o... wygranej reprezentacji Polski!
    Skomentuj 1
    Marko Ivović znów skutecznie, tym razem po bloku, 8:6.
    Skomentuj 0
    Kurek atakiem zdobył ósmy punkt. Po raz czwarty na pierwszą przerwę techniczną w secie Polacy schodzą z prowadzeniem.
    Skomentuj 0
    Kiepska zagrywka Petricia, Bartman karci Serbów, 6:3.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek od początku seta na parkiecie, zdążył się już popisać skutecznym atakiem, 5:2.
    Skomentuj 0
    Nie widać po reprezentantach Polski rozproszenia po przegranym secie. Dobra zagrywka Bartmana, 4:1.
    Skomentuj 1
    Dobre otwarcie, 2:0.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zablokowany Zbigniew Bartman, przegrywamy seta! Polska - Serbia 2:1
    Skomentuj 0
    Marko Ivović wypracowuje kolejny punkt, piłki setowe dla Serbów, 22:24.
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Zbigniewa Bartmana, a na boisku znów pojawia się Dawid Konarski.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Udany atak Petricia, jednak dotknięta taśma przez Serbów daje nam punkt, 21:21.
    Skomentuj 0
    Kolejny błąd Bartosza Kurka, Serbowie po raz pierwszy od dawna wychodzą na prowadzenie, 19:20.
    Skomentuj 0
    Psuje Kurek, co pozwala Serbii na wyrównanie 18:18!
    Skomentuj 0
    Dobra passa reprezentacji Serbii, zdobyli cztery kolejne punkty i o przerwę poprosił Andrea Anastasi.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Dwa skuteczne ataki Michała Kubiaka, ale ten sam zawodnik psuje zagrywkę, 18:15.
    Skomentuj 0
    Skutecznie zablokował Polaków Marko Ivović, 16:12.
    Skomentuj 0
    Łukasz Żygadło wygrał walkę na siatce, co oznacza pięciopunktowe prowadzenie na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    W końcu punkt dla Serbii zdobył Marko Ivović, przedzierając się przez polski blok, 15:10.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek show! (15:9) Bartosz Kurek show! (15:9)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek w bardzo dobrej dyspozycji serwisowej, trzeci punkt z rzędu dla reprezentacji Polski, 13:9.
    Skomentuj 0
    Mocny atak Zbigniewa Bartmana i bezpośredni punkt z zagrywki Bartosza Kurka, 12:9.
    Skomentuj 0
    Błędy na zagrywce, najpierw Starovicia, a następnie Bartmana, 10:9.
    Skomentuj 0
    Błąd na zagrywce Urosa Kovacevicia sprawił, że Serbia po raz trzeci przegrywa na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Dwie fenomenalne zagrywki Bartosza Kurka sprawiają problemy Serbom, 5:3.
    Skomentuj 0
    Podobnie jak w poprzednim secie, gra toczy się punkt za punkt, 3:3.
    Skomentuj 0
    Skutecznie rozpoczyna trzeciego seta Srecko Lisiniac, ale wyrównuje kapitan reprezentacji Polski Marcin Możdżonek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 1
    Udany atak Zbigniewa Bartmana kończy drugiego seta! Polska - Serbia 2:0!
    Skomentuj 1
    Niestety Michał Kubiak psuje zagrywkę, 24:21.
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak doprowadza do piłki setowej po długiej akcji, 24:20! Przerwa dla serbskiego szkoleniowca.
    Skomentuj 0
    Dawid Konarski znów pojawił się na boisku, ale popisał się nieskuteczną asekuracją, 22:19.
    Skomentuj 0
    Kolejny raz, Piotr Nowakowski z przesuniętej krótkiej (20:16) Kolejny raz, Piotr Nowakowski z przesuniętej krótkiej (20:16)
    Skomentuj 1
    Podwójne odbicie Dusana Petkovicia, a przewaga rośnie, 19:15.
    Skomentuj 0
    Rozpoczynamy od potrójnego bloku, 17:13.
    Skomentuj 0
    Zbigniew Bartman skutecznie zaatakował po skosie i na przerwę techniczną Polacy zeszli z prowadzeniem 16:13.
    Skomentuj 0
    Polacy cały czas utrzymują trzypunktową przewagę, 15:12.
    Skomentuj 1
    Srecko Lisiniac skutecznie zaatakował, ale odpowiedział Piotr Nowakowski przesuniętą krótką, a następnie świetnym blokiem, 10:7.
    Skomentuj 0
    Kiwka Bartmana, a następnie błędy z obu stron. Blok Marcina Możdżonka daje dwupunktową przewagę (7:5). Nieporadność Serbów w obronie pozwala na prowadzenie reprezentacji Polski na pierwszej przerwie technicznej (8:6).
    Skomentuj 0
    Petrić omija blok naszych reprezentantów. Gra punkt za punkt, 4:4.
    Skomentuj 0
    Przesunięta krótka Piotra Nowakowskiego dała trzeci punkt Polakom, 3:2.
    Skomentuj 0
    Drugą partię rozpoczął od punktu Bartosz Kurek, mylił się na zagrywce Marcin Możdżonek, a następnie potężnym atakiem punkt zdobył Zbigniew Bartman, 2:1.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polacy wygrywają pierwszego seta po potrójnym bloku! Polska - Serbia 1:0
    Skomentuj 0
    Zbigniew Bartman po rekach, 28:27.
    Skomentuj 0
    Piłka setowa dla Serbów, ale myli się Brdović! Punkt dla Polaków i kolejny setbol - tym razem dla Polaków. Obroniony przez Urosa Kovacevicia.
    Skomentuj 0
    Dawid Konarski wszedł za Łukasza Żygadło, a Serbowie obronili kolejną piłkę setową.
    Skomentuj 0
    Niestety autowa zagrywka Bartosza Kurka, ale ten sam zawodnik doprowadza do kolejnego setbola.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek doprowadza do piłki setowej dla reprezentacji Polski! Czas dla serbskiego szkoleniowca.
    Skomentuj 0
    Punkt za punkt, myli się na zagrywce Zbigniew Bartman. Rehabilituje się udanym atakiem, 23:23. Nerwowa końcówka!
    Skomentuj 0
    Wyrównuje Petković, po rękach naszych zawodników, niestety blok-aut. Błąd Bartmana i ponownie skutecznie Kubiak, tym razem z drugiej linii, 21:21.
    Skomentuj 0
    Potrójny blok Bartmana, Możdżonka i Kurka, 19:18.
    Skomentuj 0
    Błąd w obronie Polaków, ale Michał Kubiak prowadzi grę swojej drużyny: blok, znakomita zagrywka i jest 19:19! Czas dla Igora Kolakovicia.
    Skomentuj 0
    As serwisowy Petricia na 12:17, ale Polacy podrywają się do walki, trzy kolejne punkty dla reprezentacji, ten ostatni zdobyty blokiem przez duet Kubiak-Możdżonek, 15:17!
    Skomentuj 0
    Mogło być tak pięknie, błąd popełnił Michał Kubiak, przekraczając linię trzeciego metra. Druga przerwa techniczna, a my tracimy cztery punkty do Serbów.
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Petricia, tym samym odpowiada Kurek, na tablicy wynik 11:14.
    Skomentuj 0
    W końcu passa Serbów przerwana, Michał Kubiak po rękach rywali, to samo chwilę później powtórzył Zbigniew Bartman, 10:13.
    Skomentuj 0
    Petković po bloku (8:12), a w meczu pierwsza zmiana: Marcin Możdżonek za Łukasza Wiśniewskiego!
    Skomentuj 0
    Cztery kolejne punkty dla Serbów, z czego po długiej akcji punktował Srecko Lisinac, zawodnik AZS-u Częstochowa, poza tym: błędy! Jest 8:11 i o czas prosi trener reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    Błąd Michała Kubiaka i punktowa zagrywka Podrascanina, na pierwszą przerwę techniczną reprezentacja Polski zeszła z prowadzeniem 8:7.
    Skomentuj 0
    Punkt zdobywa Zbigniew Bartman, dzięki czemu odrabiamy straty. Petković przedziera się przez blok, ale chwilę później dzięki Bartmanowi i Kurkowi w Polacy odzyskują kontrolę nad wynikiem! Polska prowadzi 7:5.
    Skomentuj 0
    Zablokowany Petrić, co daje nam remis! Niestety psuje zagrywkę Łukasz Wiśniewski, a po chwili skutecznie blokują Serbowie, jest 3:4.
    Skomentuj 0
    Kolejny punkt również dla Serbów, ale w końcu premierowy punkt na naszym koncie Bartosza Kurka 1:2.
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Srecko Lisinaca otwiera mecz i mamy 0:1!
    Skomentuj 0
    Wyjściowa szóstka reprezentacji Polski: Nowakowski, Kurek, Bartman, Wiśniewski, Kubiak, Żygadło oraz Zatorski (libero) Wyjściowa szóstka reprezentacji Serbii: U. Kovacević, Petković, Brdjović, Podrascanin, Petrić, Lisinac, Vujić (libero)
    Skomentuj 0
    Odgrywany jest hymn Serbii, za chwilę hymn Polski! Dokonana zostanie jeszcze oficjalna prezentacja obu drużyn i rozpoczniemy pierwszy mecz naszej reprezentacji w tym sezonie!
    Skomentuj 0
    W dzisiejszym meczu zabraknie jednak Krzysztofa Ignaczaka i Andrzej Wrony! Za chwilę zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Polacy już kończą rozgrzewkę. Do meczu z Serbią pozostały minuty. / fot: Facebook - PGE Skra Polacy już kończą rozgrzewkę. Do meczu z Serbią pozostały minuty. / fot: Facebook - PGE Skra
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Ze względu na problemy zdrowotne, bądź braki w przygotowaniu w kadrze na mecz nie znaleźli się Grzegorz Kosok, Michał Ruciak oraz Jakub Jarosz. Szansę na debiut w biało-czerwonych barwach będą mieli środkowy Andrzej Wrona oraz przyjmujący Wojciech Włodarczyk.
    Skomentuj 0
    Największy nieobecny w reprezentacji Serbii - Aleksandar Atanasijević (dostał wolne od selekcjonera z powodu choroby) Największy nieobecny w reprezentacji Serbii - Aleksandar Atanasijević (dostał wolne od selekcjonera z powodu choroby)
    Skomentuj 0
    Czternastka reprezentacji Polski: Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga Atakujący: Zbigniew Bartman, Dawid Konarski Środkowi: Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Łukasz Wiśniewski, Andrzej Wrona Przyjmujący: Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Michał Kubiak, Wojciech Włodarczyk Libero: Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski
    Skomentuj 0
    Czternastka reprezentacji Serbii: Rozgrywający: Aleksa Brdović, Nikola Jovović Atakujący: Sasa Starović, Dusan Petković Środkowi: Dragan Stanković, Marko Podrascanin, Srecko Lisinac, Milan Rasić Przyjmujący: Nikola Kovacević, Uros Kovacević, Marko Ivović, Nemanja Petrić Libero: Nikola Rosić, Filip Vujić