Liga Światowa: Polska - Argentyna na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Jacek Pawłowski
autor:
Tomasz Rosiński
15:8 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Potrójny blok biało-czerwonych powstrzymuje Nicolasa Uriarte! Koniec meczu
Skomentuj 0
Zapraszamy również do przeczytania relacji ze zwycięskiego starcia z udziałem biało-czerwonych.
Skomentuj 0
Tymczasem w grupie B doszło do olbrzymiej sensacji. Relacja z tego spotkania dostępna jest na naszym portalu.
Skomentuj 0
Bartosz Kurek zdobył w całym meczu 27 punktów, Jakub Jarosz 18. Wśród rywali najskuteczniejsi byli Bruno Romanutti 23 pkt. i Pablo Bengolea 19 pkt.
Skomentuj 1
  • joker10 Zgłoś komentarz
    Warto było czekać tak długo, by wreszcie zobaczyć namiastkę zespołu z zeszłego roku. Oby tak dalej Panowie!
    Statuetka MVP wędruje w ręce Bartosza Kurka
    Skomentuj 2
    14:8 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Jakub Jarosz daje nam piłkę meczową
    Skomentuj 0
  • 13:8 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Przypomina o sobie Bruno Romanutti
    Skomentuj 0
    13:7 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Trudno sobie wyobrazić, że Polacy tego meczu nie wygrają
    Skomentuj 0
    12:6 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Atomowy atak Cristiana Poglajena
    Skomentuj 0
    11:5 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Biało-czerwoni na fali, skutecznie zbija Michał Winiarski
    Skomentuj 0
    10:4 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Przebudził się Piotr Nowakowski
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek ma na swoim koncie już 25 punktów
    Skomentuj 1
    9:3 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Trwa teatr jednego aktora - Bartosz Kurek!
    Skomentuj 0
    8:3 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Nie wytrzymują ciśnienia Albicelestes! Ivan Castellani atakuje w siatkę
    Skomentuj 0
    7:3 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Bartosz Kurek trafia zagrywką Gonzaleza!
    Skomentuj 0
    6:3 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Potrójny blok Polaków! Bohaterem akcji Piotr Nowakowski
    Skomentuj 0
    4:3 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Na boisku pojawia się Luciano De Cecco, który z powodu przeziębienia większość meczu spędził na ławce rezerwowych
    Skomentuj 0
    4:2 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Dobry blok Polaków, zdenerwowany Javier Weber prosi o przerwę
    Skomentuj 0
    3:2 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Ciężar walki na swoje barki postanowił wziąć Bartosz Kurek, który zdobywa kolejne oczko
    Skomentuj 0
    2:1 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Drugi punkt Polaków i po raz kolejny zdobywamy go po ataku Bartosza Kurka
    Skomentuj 0
    1:0 (26:24, 19:25, 19:25, 25:17) Wynik piątej partii otwiera Bartosz Kurek
    Skomentuj 0
    Polacy nie przegrali w Lidze Światowej z Argentyną od 11 lat. Miejmy nadzieję, że ta passa zostanie podtrzymana.
    Skomentuj 0
    Wszystkich fanów siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku.  Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Do Twojej dyspozycji jesteśmy również na Twiterze!
    Skomentuj 1
    25:17 (26:24, 19:25, 19:25) Cristian Poglajen po taśmie atakuje w aut. Będzie tiebreak w Bydgoszczy!
    Skomentuj 0
    Arbiter z Kanady ma chyba problemy z obsługą systemu wideoweryfikacji. Ostatecznie punkt trafia do Argentyńczyków
    Skomentuj 0
    24:16 (26:24, 19:25, 19:25) Piotr Nowakowski atakuje ze środka, trwa wideoweryfikacja
    Skomentuj 0
    24:15 (26:24, 19:25, 19:25) Dwukrotnie blokujemy Argentyńczyków
    Skomentuj 0
    22:15 (26:24, 19:25, 19:25) Nie pomogła ofiarna interwencja Alexisa Gonzaleza, kontrę skutecznie kończy Jakub Jarosz
    Skomentuj 1
    21:14 (26:24, 19:25, 19:25) Marcin Możdżonek blokuje Bruno Romanuttiego
    Skomentuj 0
    19:11 (26:24, 19:25, 19:25) Jakub Jarosz z prawego skrzydła zdobywa kolejny punkt. Biało-czerwoni kontrolują wynik seta. Zanosi się na czwarty tiebreak w piątym meczu Polaków w tegorocznej edycji Ligi Światowej
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    18:10 (26:24, 19:25, 19:25) Argentyńczycy grają bardzo nerwowo w przyjęciu. Kontrę Polaków kończy Marcin Możdżonek. Czas dla Javiera Webera
    Skomentuj 0
    16:10 (26:24, 19:25, 19:25) Piłka minimalnie na aucie
    Skomentuj 0
    Atomowy serwis Bartosza Kurka, trwa wideoweryfikacja
    Skomentuj 0
    16:9 (26:24, 19:25, 19:25) Bartosz Kurek nadal szaleje w polu zagrywki co rusz bombardując rywali swoim serwisem. Argentyńczycy oddają piłkę za darmo, atak kończy Michał Winiarski
    Skomentuj 0
    15:9 (26:24, 19:25, 19:25) Bartosz Kurek! Rywale kompletnie rozbici zagrywką polskiego przyjmującego.
    Skomentuj 1
    • stary kibic Zgłoś komentarz
      Tylko trochę zagrywki - i już inaczej wygląda gra, choć przez chwilę.. :)
      14:9 (26:24, 19:25, 19:25) Kolejny raz w aut bije Bruno Romanutti
      Skomentuj 0
      13:9 (26:24, 19:25, 19:25) Szaleje Bartosz Kurek bombardując rywali w zagrywce i ataku!
      Skomentuj 0
      12:9 (26:24, 19:25, 19:25) Pablo Bengolea nie odbiera zagrywki Bartosza Kurka. Czas dla Javiera Webera
      Skomentuj 0
      10:9 (26:24, 19:25, 19:25) Skutecznie atakuje Jakub Jarosz. W kolejnej akcji obija nasz blok Bruno Romanutti
      Skomentuj 0
      9:7 (26:24, 19:25, 19:25) Pierwszy autowy atak Bruno Romanuttiego w tym meczu
      Skomentuj 1
      8:7 (26:24, 19:25, 19:25) Gra toczy się punkt za punkt. Tym razem skuteczny atak Jakuba Jarosza
      Skomentuj 0
      2:3 (26:24, 19:25, 19:25) Pablo Bengolea i Sebastian Sole skutecznie punktują nasz zespół
      Skomentuj 0
      1:1 (26:24, 19:25, 19:25) Punktuje Bartosz Kurek, zablokowany Jakub Jarosz
      Skomentuj 0
      Rozpoczynamy czwarty set.
      Skomentuj 0
      Szanse reprezentacji Polski na awans do finałowej szóstki zmalały... z matematycznych stały się iluzoryczne.
      Skomentuj 1
      • tony456 Zgłoś komentarz
        szczerze?szans nie widzialem juz po dwó↨ch porażkach z brazylią u siebie;/
        Skomentuj 0
        19:25 (26:24, 19:25) Bruno Romanutti przedziera się przez podwójny blok. Tracimy drugiego seta i jeden punkt meczowy.
        Skomentuj 4
        • Alpen Zgłoś komentarz
          Ostatni raz na MŚ we Włoszech w meczach z Brazylią i Bułgarią.
          • robal Zgłoś komentarz
            Pierwszy tak naprawdę fatalny mecz naszej drużyny. Zero jakiejkolwiek iskry, nadziei, niczego. Chłopcy muszą mieć rzeczywiście spore problemy z odczuwaniem presji, bo nawet ciężki
            Czytaj całość
            trening by ich nie usprawiedliwiał. W Wagnerze dali przecież radę. Kuźwa, w Londynie dali radę, a teraz nie potrafią?
              Brakuje słów na to, co dzieje się w Bydgoszczy. Nasze "gwiazdy" są ostro lane przez juniorów z Argentyny. Masakra. Nasi bez życia, bez energii, jakby grali za karę. Jest mi po prostu
              Skomentuj 0
              17:21 (26:24, 19:25) Ustrzelony zagrywką Pablo Bengolea! Czas dla Javiera Webera
              Skomentuj 1
              16:21 (26:24, 19:25) Michał Ruciak pojawia się w polu zagrywki
              Skomentuj 0
              15:21 (26:24, 19:25) Bartosz Kurek zagrywa w siatkę. Marzenia o Final Six powoli się oddalają
              Skomentuj 2
              15:20 (26:24, 19:25) Polacy kończą atak w trzecim podejściu
              Skomentuj 0
              14:19 (26:24, 19:25) Punktuje Martin Ramos. W kolejnej akcji rywale mylą się na zagrywce
              Skomentuj 0
              13:18 (26:24, 19:25) Bartosz Kurek wygrywa przepychankę na siatce
              Skomentuj 1
                Jedno słowo - katastrofa. Taka gra przed swoją publicznością musi boleć wszystkich.
                12:18 (26:24, 19:25) Z drugiej piłki kiwa Nicolas Uriarte
                Skomentuj 0
                Szkoleniowiec reprezentacji Polski powtarza zawodnikom siatkarskie abecadło: przyjęcia, rozegranie, atak.
                Skomentuj 0
                11:17 (26:24, 19:25) Czas dla Andrei Anastasiego
                Skomentuj 0
                11:16 (26:24, 19:25) Sebastian Sole mimo nie najlepszej wystawy zdobywa punkt
                Skomentuj 0
                11:15 (26:24, 19:25) Bruno Romanutti powoli staje się przekleństwem polskiego bloku. Na szczęście myli się w polu zagrywki
                • salomon222 Zgłoś komentarz
                  Brak mi słów... Ubiegłoroczny triumfator jest jedną z najgorszych drużyn w tegorocznej edycji.
                  7:12 (26:24, 19:25) Pablo Bengolea obija blok atakiem z szóstej strefy
                  Skomentuj 0
                  6:11 (26:24, 19:25) Nie radzimy sobie dzisiaj kompletnie z dobrze dysponowanym Bruno Romanuttim
                  Skomentuj 0
                  3:7 (26:24, 19:25) Bartosz Kurek skutecznie atakuje. Polski przyjmujący mobilizuje swoich kolegów do walki.
                  Skomentuj 0
                  2:7 (26:24, 19:25) Niemoc gospodarzy przełamuje Michał Winiarski
                  Skomentuj 0
                  Sędziowie nie dostrzegają błędu Argentyńczyków
                  Skomentuj 0
                  1:7 (26:24, 19:25) Zbigniew Bartman atakuje w antenkę. Polacy proszą o wideoweryfikację
                  Skomentuj 0
                  1:6 (26:24, 19:25) Michał Winiarski zablokowany przez Nicolasa Uriarte
                  Skomentuj 0
                  O przerwę prosi Andrea Anastasi
                  Skomentuj 0
                  1:5 (26:24, 19:25) Polacy kolejny raz nie kończą ataków, robi to natomiast Pablo Bengolea
                  Skomentuj 0
                  1:4 (26:24, 19:25) Dwukrotnie skutecznie atakuje Pablo Bengolea
                  Skomentuj 0
                  0:2 (26:24, 19:25) Skutecznie atakuje  Bruno Romanutti, Zbigniewa Bartmana blokuje Pablo Bengolea
                  Skomentuj 0
                  0:0 (26:24, 19:25) W trzeciej partii wracamy do ustawienia z pierwszego seta
                  Skomentuj 0
                  Podopieczni Andrei Anastasiego w dwóch setach z powodu błędów stracili 14 punktów, Argentyńczycy 12.
                  Skomentuj 1
                    Według mnie podajemy rękę rywalowi beznadziejną zagrywką, a to nakręca Argentyńczyków. Przyjęcie nie jest takie złe jak krytykuję komentatorzy.
                    Po dwóch setach, najlepiej punktującym zawodnikiem w polskiej ekipie jest Bartosz Kurek zdobywca 13 punktów. W drużynie rywali bryluje Bruno Romanutti również 13 oczek
                    Skomentuj 2
                    (26:24, 19:25) Za kilka minut rozpocznie się trzecia partia tego meczu
                    Skomentuj 0
                    Skomentuj 0
                    19:25 (26:24) Przegrywamy drugiego seta po skutecznym ataku Sebastiana Sole. W całym meczu wynik remisowy 1:1
                    Skomentuj 0
                    19:24 (26:24) Arentyńczycy konsekwentnie punktują nasz zespół
                    Skomentuj 1
                    • kibic122 Zgłoś komentarz
                      Z meczu na mecz grają coraz gorzej zamiast lepiej. We Francji był chociaż dobry blok, a dziś nie ma ani bloku ani przyjęcia ani dobrej zagrywki. Żenada. Anastasia won!
                      18:22 (26:24) Skutecznie Jakub Jarosz z prawego skrzydła. W kolejnej akcji serwis psuje Bartosz Kurek
                      Skomentuj 0
                      17:21 (26:24) Dobra zagrywka Jakuba Jarosza  z którą nie radzą sobie Argentyńczycy
                      Skomentuj 0
                      14:17 (26:24) Tym razem Marcin Możdżonek w parze z Bartoszem Kurkiem blokują Romanuttiego
                      Skomentuj 0
                      11:16 (26:24) Piotr Nowakowski kiwa nad blokiem. Chwilę później podobnie jak Kurek myli się w polu serwisowym
                      Skomentuj 0
                      10:15 (26:24) Bartosz Kurek skutecznie atakuje, ale w kolejnej akcji psuje zagrywkę
                      Skomentuj 0
                      9:11 (26:24) Psuje serwis Zbigniew Bartman, as serwisowy Argentyńczyków i rywale wychodzą na prowadzenie
                      Skomentuj 0
                      2:4 (26:24) Skutecznie Piotr Nowakowski, jednak w kolejnej akcji zagrywkę psuje Bartosz Kurek
                      Skomentuj 0
                      1:3 (26:24) Kolejny nieskuteczny atak Piotra Nowakowskiego
                      Skomentuj 0
                      0:1(26:24) Nie kończy ataku Piotr Nowakowski, kontra Argentyńczyków ze środka skuteczna
                      Skomentuj 0
                      Zawodnicy powracają na parkiet. Za chwilę drugi set tego spotkania.
                      Skomentuj 0
                      Skomentuj 0
                      26:24 Pojedyńczy blok Bartosza Kurka kończy pierwszego seta!
                      Skomentuj 1
                      25:24 Błąd w przyjęciu po stronie Polaków, ale w kolejnej akcji skutecznie atakuje Bartosz Kurek
                      Skomentuj 1
                      24:23 Jakub Jarosz zagrywa w siatkę. Zmiana powrotna.
                      Skomentuj 0
                      24:20 Michał Winiarski z przechodzącej, Luciano De Cecco prosi o wideoweryfikację
                      Skomentuj 0
                      22:20 Zmniejsza się przewaga biało-czerwonych po ataku Sebastiana Sole. O przerwę prosi Andrea Anastasi
                      Skomentuj 0
                      21:16 Kolejny skuteczny atak Bartosza Kurka i ponownie nie wytrzymuje Javier Weber. Czas dla szkoleniowca gości
                      Skomentuj 0
                      20:16 Szkoleniowiec Albicelestes uczulał swoich zawodników na Bartosza Kurka. Przyjmujący reprezentacji Polski w odpowiedzi zaserwował asa.
                      Skomentuj 0
                      19:16 Zablokowany Pablo Bengolea. O czas prosi Javier Weber
                      Skomentuj 0
                      18:16 Kolejny skuteczny atak Bartosza Kurka
                      Skomentuj 0
                      17:16 Podwójna zmiana w ekipie argentyny. Na boisku pojawiają się Luciano De Cecco i Ivan Castellani
                      Skomentuj 0
                      16:15 Pablo Bengolea bez problemów kończy atak mimo podwójnego bloku Polaków
                      Skomentuj 0
                      16:14 Bartosz Kurek zdobywa punkt atakiem po prostej. Przerwa techniczna przy prowadzeniu Polaków
                      Skomentuj 0
                      15:14 Ofiarna gra w obronie Krzysztofa Ignaczaka i Łukasza Żygadło nie przyniosła efektu. Przewaga maleje do jednego punktu
                      Skomentuj 0
                      14:13 Atomowa zagrywka Nicolasa Uriarte i błąd w odbiorze po stronie Polaków
                      Skomentuj 0
                      14:11 Zbigniew Bartman skutecznie z prawego skrzydła
                      Skomentuj 0
                      12:10 Argentyńczycy psują zagrywkę, autowy atak Federico Pereyry i nasza przewaga wzrasta do dwóch oczek.
                      Skomentuj 0
                      Decyzja podtrzymana, punkt dla naszych rywali.
                      Skomentuj 0
                      Reprezentacja Polski prosi o wideoweryfikację. Sprawdzamy dotknięcie bloku co dziwi rywali.
                      Skomentuj 0
                      7:4 Marcin Możdżonek obok bloku Ramosa, skuteczny atak Zbigniewa Bartmana i przewaga biało-czerwonych wzrasta do trzech oczek
                      Skomentuj 0
                      5:4 Bruno Romanutti skutecznie z prawego skrzydła
                      Skomentuj 0
                      4:2 Dobra zagrywka Bartosza Kurka i z przechodzącej kończy Michał Winiarski
                      Skomentuj 0
                      2:1 Tym samym chciał odpowiedzieć Federico Pereyra, ale przy okazji przekracza linię trzeciego metra
                      Skomentuj 0
                      1:1 Atak z szóstej strefy Michała Winiarskiego
                      Skomentuj 0
                      Wyjściowa szóstka reprezentacji reprezentacji Polski: Winiarski, Kurek, Bartman, Nowakowski, Żygadło, Możdżonek, Ignaczak (libero)
                      Skomentuj 0
                      Wyjściowa szóstka reprezentacji Argentyny: Ramos, Uriarte, Sole Pereira, Romanutti, Bengolea, Gonzalez (libero)
                      Skomentuj 0
                      Po raz ostatni Polacy przegrali 4 pierwsze mecze Ligi Światowej w 1999 roku. Piąty mecz zakończyli zwycięsko. Nie mamy nic przeciwko, aby tym razem było podobnie.
                      Skomentuj 0
                      Reprezentacje Polski Argentyny już na parkiecie. Trwa odgrywanie hymnów narodowych obu ekip.
                      Skomentuj 0
                      Zawodnicy obu ekip zakończyli rozgrzewkę.
                      Skomentuj 0
                      Na parkiecie Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy wciąż jeszcze trwa rozgrzewka.
                      Skomentuj 0
                      Do rozpoczęcia meczu Polska - Argentyna pozostały już tylko minuty.
                      Skomentuj 0
                      W grupie C natomiast, kolejne zwycięstwo zanotowali Kanadyjczycy, którzy w czterech setach udowodnili swoją wyższość nad Finami. Relacja z tego spotkania również dostępna jest na stronach portalu SportoweFakty.pl.
                      Skomentuj 0
                      W Sao Paulo zakończyło się pierwsze dzisiejsze spotkanie w grupie A. Brazylijczycy musieli się sporo napracować, aby pokonać Francuzów. Relacja z tego meczu dostępna jest na łamach naszego portalu.
                      Skomentuj 0
                      Skomentuj 0
                      12-osobowy skład reprezentacji Polski na mecze z Argentyną: Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga Atakujący: Zbigniew Bartman, Jakub Jarosz Środkowi: Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Andrzej Wrona Przyjmujący: Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Michał Ruciak Libero: Krzysztof Ignaczak
                      Skomentuj 0
                      12-osobowy skład reprezentacji Argentyny na mecze z Polską: Rozgrywający: Luciano De Cecco, Nicolas Uriarte Atakujący: Ivan Castellani, Bruno Romanutti Środkowi: Sebastian Sole, Pablo Crer, Martin Ramos Przyjmujący: Rodrigo Quiroga, Pablo Bengolea, Federico Pereyra, Cristian Poglajen Libero: Alexis Gonzalez
                      Skomentuj 0
                      Cztery porażki w czterech meczach to bilans reprezentacja Polski w tegorocznej Lidze Światowej. Czy w starciu z Argentyną uda się przełamać złą passę? Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z naszą zapowiedzią spotkania zapraszamy do lektury.
                      Skomentuj 0
                      Reprezentacja Argentyny wydaje się być dla naszego zespołu wymarzonym rywalem do przełamania złej passy. Biało-czerwoni w rozgrywkach Ligi Światowej nie przegrali z tym zespołem od 11 lat. Czy bilans ten będzie jeszcze korzystniejszy po dzisiejszym meczu?
                      Skomentuj 1
                      • nowa Zgłoś komentarz
                        Jestem po uczcie dla kibica w wykonaniu Janowicza, oby dobry humor pozostał
                        Reprezentacja Polski jeśli chce jeszcze awansować do turnieju finałowego Ligi Światowej to oprócz wygrywania pozostałych do końca spotkań, musi liczyć na pomyśle rozstrzygnięcia w innych pojedynkach grupy A. Wszystkich fanów siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku.  Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Do Twojej dyspozycji jesteśmy również na Twiterze!
                        Skomentuj 0
                        O godzinie 20:15 polscy siatkarze rozpoczną piąte spotkanie w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Argentyny.
                        Skomentuj 0
                        Wszystko do meczu Polska - Argentyna w Bydgoszczy już gotowe.
                        Hala Łuczniczka w Bydgoszczy przed meczem Polska - Argentyna. (fot: twitter.com) Hala Łuczniczka w Bydgoszczy przed meczem Polska - Argentyna. (fot: twitter.com)