Orlen Liga: Pałac - BKS na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 17:25) Długą wymianę kończy Lis i BKS wygrywa 3:1.
Skomentuj 0
Kończymy naszą relację, dziękujemy za spędzenie tego wieczoru z portalem SportoweFakty.pl i zapraszamy do naszych następnych relacji LIVE!
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Na koniec meczu kibice odśpiewują jeszcze "Sto lat!" dla Zuzanny Pieczki, ale młoda siatkarka Pałacu marzyła na pewno o innym prezencie.
Skomentuj 0
Statuetka MVP trafia do Heike Beier. Musimy przyznać, że zasłużenie.
Skomentuj 0
Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 17:24) Blok Aluprofu i piłka meczowa dla przyjezdnych!
Skomentuj 0
  • Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 17:22) Helena Horka włożyła dużo siły w ten atak, ale się opłaciło - punkt dla Aluprofu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 17:21) Autowa zagrywka BKS-u.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 15:20) Bielszczanki ponownie punktują po skutecznym bloku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 15:19) Niewiele to jednak dało, bo po chwili zepsuły zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 15:18) Bydgoszczanki nie złożyły jeszcze broni i wygrywają kolejną akcję.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 14:18) Długa wymiana zakończona autowym atakiem BKS-u. Czas dla Aluprofu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 12:18) Dwa punkty Pałacu i... błąd zagrywki.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 10:17) Błąd przyjęcia w zespole Pałacu. Na twarzach bydgoszczanek coraz mniej wyrazu wiary w końcowy sukces.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 10:16) Bielszczanki ponownie grają dobrze blokiem i ich prowadzenie rośnie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 10:14) BKS zakończył dobrą serię punktową zepsutym atakiem.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 9:13) Skuteczny blok bielszczanek. Sytuacja na boisku zaczyna wymykać się spod kontroli Pałacu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 9:11) As serwisowy Marty Szymańskiej!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 9:10) Sytuacja na boisku szybko ulega zmianie - BKS zdobywa punkt, wychodzi na prowadzenie i trener Pałacu prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 9:8) Bydgoszczanki dzielnie broniły się w tej akcji, ale punkt został po stronie Aluprofu.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 8:7) Katarzyna Połeć skutecznie z ataku i mamy pierwszą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 6:6) Natalia Strózik punktuje z zagrywki i przyjezdne doprowadzają do wyrównania.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 5:4) Błąd przejścia Pałacu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 5:2) Kolejny blok Pałacu i prowadzenie gospodyń rośnie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 4:2) Skuteczny blok Pałacu. Bydgoszczanki już w żadnym elemencie nie przypominają już zespołu z początku tego spotkania.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23, 2:2) Czwarta partia jak na razie na remis.
    Skomentuj 0
    W BKS-ie na czele w dalszym ciągu Heike Beier ale w trzecim secie nie była już tak skuteczna, zdobywając tylko trzy punkty, a w całym meczu - 19 "oczek".
    Skomentuj 0
    W zespole Pałacu najskuteczniejszą zawodniczką jest Agata Karczmarzewska-Pura, która zdobyła 14 punktów.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 22:25, 25:23) Agata Karczmarzewska-Pura kończy atak i Pałac wygrywa pierwszego seta w tym sezonie Orlen Ligi.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 24:23) Katarzyna Połeć celowała w asa serwisowego, ale piłka wylądowała poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 24:22) Pałac o krok od zwycięstwa w tej partii.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 23:22) Zdecydowany atak Kaliszuk daje punkt bydgoszczankom.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 22:22) Nieudana zagrywka bydgoszczanek. Korabiec wchodzi na boisko.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 22:21) Skuteczny blok Pałacu i bydgoszczanki wychodzą na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 20:21) Punkt dla Aluprofu i na boisku po raz pierwszy pojawia się Sylwia Pelc.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 20:20) Twardowska znowu w ataku, ale tym razem skutecznie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 19:20) Zepsuty atak Twardowskiej.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 19:19) Bielska ściana nie do przebicia i znowu mamy remis.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 19:18) Julia Twardowska punktuje z przechodzącej piłki i trener Mirosław Zawieracz prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 18:18) Beier w końcu pomyliła się w ataku i w Bydgoszczy zapowiada się emocjonująca końcówka trzeciej partii.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 16:17) Karczmarzewska przebija się przez blok BKS-u.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 15:16) Na drugiej przerwie technicznej minimalnie lepsze bielszczanki.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 15:15) Długą wymianę skutecznie zakończyła Agata Karczmarzewska-Pura i Pałac doprowadził do wyrównania!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 14:15) Pałac nie składa broni i po skutecznym bloku traci tylko punkt do przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 12:15) Bielszczanki obijają bydgoski blok.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 11:13) Tym razem to bielszczanki psują zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 10:12) Zuzanna Pieczka zagrywa w aut. Siatkarka Pałacu kończy obchodzi dziś 18. urodziny, ale jak na razie nie ma wielu powodów do radości.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 9:11) Skuteczny atak Małgorzaty Lis ze środka.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 7:9) Skuteczny blok bielszczanek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 7:8) Najdłuższa wymiana w tym meczu zakończona sukcesem przyjezdnych. Punkt zdobywa nie kto inny jak Heike Beier.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 7:7) Póki co, kibice w "Łuczniczce" oglądają walkę punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 5:6) Karczmarzewska zablokowana przez BKS.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 4:4) Helena Horka skutecznie atakuje ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 3:3) Beier na zagrywce i BKS zniwelował straty.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25, 3:0) Początek trzeciego seta zdecydowanie dla bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Przerwa dobiegła końca i siatkarki wracają na boisko. Czy Pałac jeszcze się odbuduje?
    Skomentuj 0
    W statystykach lepiej wygląda natomiast przyjęcie Pałacu - 43% przy 29% bielszczanek.
    Skomentuj 0
    Siatkarki BKS-u zdecydowanie lepiej wypadają w ataku niż bydgoszczanki - 38% skuteczności przy 25% Pałacu robi różnicę.
    Skomentuj 0
    Bydgoszczanki mają więc trochę czasu na znalezienie sposobu na Heike Beier. Niemka po dwóch setach ma już na swoim koncie 16 punktów.
    Skomentuj 0
    Za nami dwa sety i 10 minut przerwy.
    Skomentuj 0
    Bydgoscy kibice nie mogą uwierzyć w to, co się stało - Pałac prowadził 22:16 i do końca seta nie zdobył już ani jednego punktu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 22:25) Nieudany atak Pałacu i niemożliwe stało się faktem - Aluprof prowadzi 2:0!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 22:23) Wielki okrzyk radości oznacza nic innego jak prowadzenie Aluprofu. Beier jest w tej chwili nie do zatrzymania!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 22:22) Konsekwentna gra Aluprofu, kolejny punkt Beier w ataku i mamy remis!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 22:20) Sytuacja na boisku zmienia się jak w kalejdoskopie - bielszczanki zdobywają kolejny punkt z ataku i są już blisko wyrównania.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 22:18) BKS zmniejsza stratę do rywalek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 22:16) Bydgoszczanki są już blisko zwycięstwa, ale BKS nie składa broni - punkt Beier z ataku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 21:15) Wysoki blok bielszczanek poradził sobie na siatce.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 20:14) Pałac odparł napór rywalek i utrzymuje kilkupunktowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 18:14) Błąd dotknięcia siatki przez bydgoszczanki i przewaga gospodyń szybko topnieje.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 18:12) Pałac zablokował atak swoich rywalek, ale piłka wylądowała na aucie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 17:10) Zepsuta zagrywka również po stronie bielszczanek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 16:9) Jana Sawoczkina do tej pory dobrze serwowała, ale tym razem piłka po jej uderzeniu zatrzymała się na siatce.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 16:8) Podwójne odbicie w zespole przyjezdnych i bydgoszczanki prowadzą na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 15:8) Bielszczanki obudziły się przed drugą przerwą techniczną i zdobyły trzy punkty z rzędu. Czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 15:5) Bielszczanki sprawiają wrażenie mocno zaskoczonych takim przebiegiem sytuacji i tracą kolejne punkty.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 13:5) Pałac zdobywa kolejny punkt blokiem - bydgoszczanki znacznie poprawiły się w tym elemencie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 12:5) Gra Pałacu wygląda o wiele lepiej niż w pierwszym secie i utrzymuje się kilkupunktowe prowadzenie bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 9:4) Julia Twardowska zdobywa punkt po zagrywce.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 8:4) Strózik zagrywa w aut i Pałac schodzi na przerwę z czteropunktową przewagą.
    Skomentuj 0
    Szybka reakcja trenera BKS-u - Natalia Strózik pojawia się na boisku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 7:3) Kolejny punktowy blok bydgoszczanek!
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25, 5:3) Kolejny as serwisowy Pałacu, tym razem w wykonaniu Tamary Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (3:2) Pisaliśmy o słabej grze blokiem Pałacu i doczekaliśmy się pierwszego punktu zdobytego w tym elemencie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (2:1) As Karczmarzewskiej i pierwsze prowadzenie bydgoszczanek w tym meczu.
    Skomentuj 0
    Zaglądamy do statystyk i... po stronie Pałacu 0 punktów zdobytych blokiem. Bielszczanki zdobyły natomiast cztery "oczka".
    Skomentuj 0
    Pałac miał spore problemy problemy z wejściem w ten mecz, co przełożyło się na tak wysokie prowadzenie rywalek. A BKS... po prostu gra swoje.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (14:25) Skuteczny blok bielszczanek, które wygrywają pierwszego seta.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (14:23) Beier zdobywa punkt z ataku. Na boisku pojawia się Anna Korabiec.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (13:22) Młody zespół bydgoszczanek ma problemy z powstrzymaniem ataku bielszczanek i kolejny punkt zdobywa Małgorzata Lis.
    Skomentuj 0
    [tag=37146]Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (13:20) Heike Beier[/tag] przerwała dobrą serię Pałacu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (13:19) Trwa dobra passa bydgoszczanek i szkoleniowiec Aluprofu prosi o kolejną przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (11:19) Przebudzenie Pałacu - skuteczny atak Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (10:19) Drugi punkt z rzędu Pury i Mirosław Zawieracz prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (9:19) Skuteczny atak Pury-Karczmarzewskiej.
    Skomentuj 0
    Pierwsza zmiana w Pałacu - Zuzanna Pieczka zmienia Tamarę Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (7:18) Bydgoszczanki prezentują się słabiej w każdym elemencie gry i to przekłada się na wysokie prowadzenie przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (7:16) Autowy atak bydgoszczanek i przewaga Aluprofu rośnie.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (7:15)  Błąd bydgoszczanek i kolejny punkt dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (6:12) Bydgoszczanki nie zdołały zatrzymać ataku Danijeli Nikic.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (6:11) Skuteczny blok BKS-u.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (4:10) Na siatce dobrze zachowała się Katarzyna Połeć, zdobywając czwarty punkt dla swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz – BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (2:10) Bielszczanki nie miały problemów z powstrzymaniem ataku Pałacu.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (2:8) W zespole Pałacu na razie punktuje tylko Monika Naczk.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz – BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (1:8) Bielszczanki już wypracowały sobie wyraźną przewagę.
    Skomentuj 0
    Pierwszy punkt dla Pałacu zdobyła Monika Naczk.
    Skomentuj 0
    Pałac na razie słabo prezentuje się w przyjęciu, a bielszczanki bardzo dobrze radzą sobie w bloku.
    Skomentuj 0
    Mocne otwarcie bielszczanek, które prowadzą już 4:0. O czas prosi trener Rafał Gąsior.
    Skomentuj 0
    I skład bydgoszczanek: Połeć, Twardowska, Savoczkina, Naczk, Karczmarzewska-Pura, Kaliszuk, Wysocka (libero)
    Skomentuj 0
    Wyjściowy skład BKS-u: BKS: Nikić, Horka, Lis, Czypiruk-Solarewicz, Szymańska, Beier, Wojtowicz (libero)
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się prezentacja zespołów.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    - Niektórzy postawili na nas krzyżyk, ale my się tym nie przejmujemy - mówiła po ostatnim meczu libero BKS=u, Mariola Wojtowicz.
    Skomentuj 0
    Przed tym spotkaniem zapytaliśmy czytelników portalu SportoweFakty.pl o faworyta dzisiejszego spotkania. 59% wskazało na zespół przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Gospodynie tego spotkania w zeszłym tygodniu przegrały 0:3 w Muszynie, a bielszczanki po tie-breaku mogły cieszyć się ze zwycięstwa z Budowlanymi Łódź.