Relację prowadzą : autor:
Paweł Sala
autor:
Kinga Popiołek
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:23, 25:20, 25:20) BKS ponownie wygrywa seta 25:20, a cały mecz 3:0 odnosząc trzeci sukces w lidze w tym sezonie.
Skomentuj 0
Kapitalne, piekielnie mocne uderzenie z prawego skrzydła Heleny Horki! Jest już 21:19 dla bielszczanek.
Skomentuj 0
2:0 (25:23, 25:20, 18:17) Znów Lis i ponownie prowadzenie wraca na stronę Aluprofu (18:17). Trener Maciej Kosmol musiał zareagować zapraszając na przerwę swoje zawodniczki. Piątkowy mecz ucieka Siódemce...
Skomentuj 0
Lauren Barfield pomyliła się ze środka, piłka ląduje za końcową linią boiska i mamy na tablicy wyników rezultat 14:15.
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
2:0 (25:23, 25:20, 10:10) Małgorzata Lis w wysokiej formie. Po pierwszych dwóch setach miała na koncie pięć udanych ataków i trzy bloki. Teraz świetnie zaatakowała z odchodzącej piłki.
Skomentuj 0
  • Po kiwce Doroty Wilk wynik cały czas oscyluje wokół remisu (8:9)
    Skomentuj 0
    2:0 (25:23, 25:20, 4:4) Początek trzeciej odsłony wyrównany. Po długiej akcji wyrównuje Anna Rybaczewska.
    Skomentuj 0
    Wracamy na parkiet. BKS prowadzi po dwóch setach. Czy siatkarki z Legionowa przedłużą swoje szanse na ugranie choćby punktu w Bielsku-Białej?
    Skomentuj 0
    Przed nami 10-minutowa przerwa, a my odsyłamy na nasz profil na Facebooku: Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia 2:0 (25:23, 25:20) Małgorzata Lis kończy z obejścia. BKS odrobił straty w niesamowity sposób przegrywając na początku partii 0:8!
    Skomentuj 0
    Anna Rybaczewska z drugiej linii i... aut. (24:20)
    Skomentuj 0
    Siatkarki z Bielska-Białej nie dają szans rywalkom! Koleta Łyszkiewicz kończy atak ze skrzydła i BKS prowadzi 23:19.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:23, 19:17) Prowadzenie wraca na stronę Aluprofu. Czyżby fantastyczny finisz bielszczanek w drugim secie?
    Skomentuj 0
    Trener Maciej Kosmol szybko reaguje. W miejsce rozgrywającej Olgi Raonić pojawia się jej zmienniczka - Kinga Bąk.
    Skomentuj 0
    Fatalny fragment Siódemki! Zagrywki siatkarek z Legionowa ledwo dochodzą do siatki. Mamy w Bielsku-Białej już remis! (17:17)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Błędy, błędy, błędy... myliły się kolejno Marta Łukaszewska i Anna Sołodkowicz. Z wysokiego prowadzenia gości pozostało niewiele (13:15).
    Skomentuj 0
    1:0 (25:23, 7:13) Czas dla trenera Mirosława Zawieracza. BKS wciąż ma sporą stratę do gości.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:23, 6:11) Bielszczanki wracają do gry. Po fatalnym początku drugiego seta, również dzięki błędom Siódemki odrabiają część strat.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:23, 0:6) Pogrom w wykonaniu siatkarek z Legionowa! Egzekutorkami Olga Raonić i Lauren Barfield. Pierwsza nie schodzi z pola zagrywki!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:23, 0:2) Dobre otwarcie legionowianek: as serwisowy (który to już?) Olgi Raonić i atak z przechodzącej Lauren Barfield.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia 1:0 (25:23) Helena Horka i Małgorzata Lis zdobyły dwa decydujące punkty w tej partii.
    Skomentuj 0
    23:23 Zmiana na jedno ustawienie, po ataku Lauren Barfield trener Maciej Kosmol wrócił do wyjściowego składu.
    Skomentuj 0
    23:22 Po dotknięciu siatki i kolejnym ataku Horki podwójna zmiana w Legionovii: na placu gry zameldowały się Kinga Bąk i Marta Łukaszewska.
    Skomentuj 0
    21:22  Ponownie błędy własne przyczyniają się do roztrwonienia przewagi. Błędy i Helena Horka w szeregach BKS-u.
    Skomentuj 0
    19:22 Pokiwały sobie Helena Horka i Katarzyna Jóźwicka, po czym ta druga zeszła i pojawiła się Karolina Szymańska.
    Skomentuj 0
    18:21 W ataku niestrudzona Anna Rybaczewska, z kolei po autowym ataku Danijeli Nikić o drugą przerwę poprosił szkoleniowiec BKS Aluprofu Bielsko-Biała.
    Skomentuj 0
    17:19 Na kłopoty Natalia Strózik? Właśnie pojawiła się na boisku w miejsce Kolety Łyszkiewicz.
    Skomentuj 0
    O czas poprosił Mirosław Zawieracz
    Skomentuj 0
    15:18  Po wznowieniu gry znacznie lepiej zaprezentowały się przyjezdne: najpierw asa serwisowego posłała Lauren Barfield, a atakiem nie do obrony Katarzyna Jóźwicka.
    Skomentuj 0
    15:16 Siatkarki Siódemki SK bank Legionovii pocelowały rywalki zagrywką i prowadzą jednym punktem podczas drugiej przerwy technicznej.
    Skomentuj 0
    13:13 Udane akcje przeplatane nieudanymi serwisami.
    Skomentuj 0
    11:11 Dwa z rzędu asy serwisowe posłała Anna Rybaczewska!
    Skomentuj 0
    11:8 Po obu stronach siatki zawodniczki popełniają sporo błędów, piłka często wychodzi w aut.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    8:6 Dwupunktowa przewaga bielszczanek podczas pierwszej przerwy technicznej.
    Skomentuj 0
    6:4  Początek spotkania to gra szarpana po obu stronach siatki. Sporo niedokładności.
    Skomentuj 0
    2:3 Ależ szybko legionowianki wykorzystały błędy własne rywalek!
    Skomentuj 0
    2:0 Od dobrej gry blokiem rozpoczęły spotkanie podopieczne Mirosława Zawieracza.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe szóstki zespołów. BKS: Nikić, Horka, Beier, Wilk, Lis, Łyszkiewicz, Wojtowicz (libero) Legionovia: Raonić, Jóźwicka, Sołodkowicz, Tomsia, Barfield, Rybaczewska, Saad (libero)
    Skomentuj 0
    Teraz trzeba myśleć o kolejnym spotkaniu, które będziemy chciały wygrać - zapewniała po starciu z Polskim Cukrem Muszynianką Fakro Bank BPS Muszyna Lauren Barfield.
    Skomentuj 0
    W szeregach Legionovii w tym sezonie gra Anna Rybaczewska. Siatkarka nie tylko sportowo, ale również mentalnie jest dużym wsparciem dla mazowieckiej ekipy.
    Skomentuj 0
    W poprzednim ligowym starciu świetnie spisała się Heike Beier. - W zeszłym sezonie w Sopocie mieli Rachel Rourke, w tym, my mamy Heike Beier - mówiła Marta Szymańska.
    Skomentuj 0
    Już za kwadrans rozpocznie się spotkanie BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia. W poprzedniej kolejce gospodynie dzisiejszego meczu pokonały 3:1 Pałac Bydgoszcz, a legionowianki uległy po tie-breaku zespołowi z Muszyny.