Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne

MVP: Dawid Dryja (Cerrad Enea Czarni Radom)

Daniel Gąsior posyła asa i kończy tym samym mecz. Ten wynik to niespodzianka, bo to VERVA była faworytem

Bartosz Kwolek psuje zagrywkę

Bartosz Kwolek obija w ataku blok rywala

Z drugiej linii skutecznie Brendan Sander

W tej akcji warszawianie uratowali się blokiem po nieudanej swojej pierwszej akcji. Blokuje Andrzej Wrona

Sytuacyjną piłkę postanowił zaatakować Michał Kędzierski i robi to skutecznie. Kolejny czas dla VERVY

Michał Superlak skutecznie obija ręce rywali

Po przerwie kończy WIktor Josifow. A na zagrywce nadal Dawid Dryja

Kolejny czas dla VERVY. Ale czy to pomoże warszawianom odrobić straty i wygrać choćby seta?

Zmiana w na boisku schodzi:Jan Król wchodzi:Michał Superlak.

Kontre kończy Daniel Gąsior. Radomianie rozpędzeni i będą trudni do zatrzymania w tym meczu

Dawid Dryja posyła asa serwisowego, kolejnego w tym meczu

Dłuższa wymiana, warszawianie nie wykorzystują w niej swoich szans.

Z drugiej linii bezbłędnie Brendan Sander. Dobrze prowadzi grę swojej ekipy Michał Kędzierski

Bartosz Kwolek dzisiaj czujnie w bloku, zatrzymany Daniel Gąsior

Skuteczna kiwka Jana Króla

Skutecznie z drugiej linii Bartosz Kwolek

Potrójny blok zatrzymuje Jana Króla

Kolejny dobry atak Daniela Gąsiora

Atak kończy Jan Król

Zmiana na rozegraniu w drużynie VERVY od początku seta, za Trinidada pojawił się Michał Kozłowski

Czy warszawianie poprawią swoją grę i będą w stanie zmienić losy meczu? Czy rozpędzenie radomianie im na to pozwolą? Odpowiedzi na te pytania przynesie trzeci set

Mocne i skuteczne zbicie Bartosza Kwolka

Za pierwszym podejściem się nie udało, wyszło w kontrze. Atak kończy Andrzej Wrona

Kolejny dobry blok VERVY, zatrzymany Daniel Gąsior

Dobra zagrywka Bartosza Kwolka, przechodzącą kończy Jakub Kowalczyk

Ciekawa wymiana, kończy się po myśli radomian, którzy zatrzymują atak Bartosza Kwolka

Skuteczny blok warszawian, zatrzymany Daniel Gąsior

Kontrę z drugiej linii kończy Brendan Sander

W składzie warszawian od początku na pozycji atakującego Jan Król, który zastąpił Michała Superlaka

Gospodarze zaczynają od punktowej zagrywki Jana Króla

Seta kończy autowy serwis Bartosza Kwolka

Sytuacyjny atak w siatkę warszawian

As serwisowy Daniela Gąsiora, już drugi w tym meczu

W poprzedniej akcji zatrzyamny przez blok warszawian, teraz Dawid Dryja skutecznie

Zmiana w na boisku schodzi:Jan Fornal wchodzi:Igor Grobelny.

Znów skutecznie blok rywali obija Lucas Loh

Sytuacyjną piłkę z drugiej linii kończy Bartosz Kwolek

Lucas Loh punktuje z lewego skrzydła

Dłuższa wymiana, kończy ją atak po bloku Michała Superlaka

O drugi czas prosi trener VERVY, Andrea Anastasi

Znów skuteczny środek gości, tym razem punktuje Wiktor Josifow

Dawid Dryja dokłada teraz punktową zagrywkę, zdecydowanie goście lepiej radzą sobie w tym elemencie

Skutecznie ze środka atakuje Dawid Dryja

Zmiana w na boisku schodzi:Igor Grobelny wchodzi:Jan Fornal.

Kłopoty warszawian z przyjęciem zagrywki Lucasa Loha, przechodzącą kończą radomianie

Andrea Anastasi nie czeka już dłużej i prosi o czas

Kolejny skuteczny blok radomian, tym razem w roli głównej Brendan Sander

Warszawianie rewanżują się blokiem, zatrzymany Daniel Gąsior

A teraz Bartosz Kwolek dokłada asa serwisowego

Pierwszy punkt warszawianie zdobywają po ataku Bartosza Kwolka

Najpierw punkt atakiem, teraz Brendan Sender posyła asa

Obie drużyny występuja dzisiaj w niepełnych składach z powodu koronawirusa. W VERVIE zabrakło Artura Szalpuka i Piotra Nowakowskiego, w Cerradzie Dawida Konarskiego i Mateusza Masłowskiego

Wyjściowe szóstki:

VERVA: Trinidad, Superlak, Kwolek, Grobelny, Wrona, Kowalczyk, Wojtaszek (libero)

Cerrad: Kędzierski, Gąsior, Josifow, Dryja, Loh, Sender, Nowowsiak (libero)

Tym bardziej dzisiaj zawodnicy obydwu ekip będą chcieli wygrać. Poza tym to derby Mazowsza, a tu zawsze pojawiają się dodatkowe emocje

Oba zespoły w ostatnich swoich meczach doznały porażek. VERVA przegrała 1:3 na własnym parkiecie z Treflem Gdańsk, a Cerrad na wyjeździe uległ 2:3 MKS Ślepsk Malow Suwałki

Witamy serdecznie w sobotni wieczór i zapraszamy na relację live z meczu pomiędzy VERVA Warszawa Orlen Paliwa i Cerrad Enea Czarni Radom