Atak w siatkę Igi Wasilewskiej na koniec meczu.

2
1
CHE 6 : 14 NOV
czas 5 SET

Zmarnowane szanse przez policzanki i piłki meczowe dla Igora Gorgonzola Novara. Tak wielu możliwości na zakończenie konfrontacji na 99 procent nie można zmarnować.

1
1
CHE 5 : 11 NOV
czas 5 SET

Ostatnia przerwa na żądanie szkoleniowca policzanek. Jeszcze jest kilka minut na poderwanie się do spektakularnego pościgu za mocarnym przeciwnikiem, tylko pomysłów już chyba zaczyna brakować. Tradycyjnie przygotowywana w konspiracji akcja przez Przemysława Kawkę.

2
CHE 5 : 10 NOV
czas 5 SET

Jovana Brakocević-Canzian powstrzymana efektownym blokiem przez Cristinę Chirichellę. Serbka ponownie z problemami i jak widać po wyniku również z problemami cała drużyna prowadzona przez Przemysława Kawkę.

1
1
1
CHE 4 : 8 NOV
czas 5 SET

Igor Gorgonzola Novary bliżej zwycięstwa przy zmianie stron. Podkręciły moc swoich zagrywek gospodynie, a problemy Chemika z odbiorem mają później przełożenie na jakość rozegrania i ataku.

3
4
CHE 4 : 7 NOV
czas 5 SET

Denerwuje się szkoleniowiec gospodyń, choć jego drużyna zdołała w tie-breaku mocno rozpędzić się i zdobyć kilka punktów z rzędu. Przerwa na żądanie Przemysława Kawki jeszcze zanim sędzia zarządził zmianę stron.

1
5
CHE 4 : 5 NOV
czas 5 SET

To byłoby zbyt proste jak na kryteria tego pojedynku, gdyby gospodynie pozwoliły Chemiczkom na ucieczkę na początku piątego seta. Malwina Smarzek-Godek zapewniła skromne prowadzenie swoim atakiem. Drużyna z województwa zachodniopomorskiego w znacznie gorszym położeniu niż jeszcze kilka minut temu.

1
3
CHE 3 : 1 NOV
czas 5 SET

Igor Gorgonzola Novara nie poradził sobie z przeprowadzeniem swojej akcji, co specjalnie nie może martwić policzanek. Dwupunktowa zaliczka na początku tie-breaka, także jest czego bronić.

3
2
CHE 1 : 0 NOV
czas 5 SET

Rozpoczął się tie-break. Na początek decydującej rozgrywki przedłużona akcja z obronami po obu stronach siatki. Wysiłek w defensywie Pauliny Maj-Erwardt nie poszedł na marne.

6
4
1
1
1
komentarz

Chemik wyrównał ze stanu 0:2. Duży charakter, a w nagrodę już minimum punkt.

5
3
1
CHE 25 : 21 NOV
czas 4 SET

Jovana Brakocević-Canzian jeszcze raz odpowiadała za podsumowanie seta swoim atakiem. Po zbiciu Serbki piłka w polu Igora Gorgonzola Novara. Po czterech setach 2:2 i to absolutnie nie koniec konfrontacji na szczycie tabeli. Potrzebny do wyłonienia lepszego zespołu będzie tie-break.

11
8
2
CHE 24 : 20 NOV
czas 4 SET

Piłki setowe po ataku Jovany Brakocević-Canzian.

13
6
1
CHE 22 : 18 NOV
czas 4 SET

Jovana Brakocević-Canzian prezentuje się coraz lepiej, im dłużej trwa konfrontacja w Novarze. Tym razem miękkim atakiem umieściła piłkę za blokiem Igora Gorgonzola. Chemik na wysokich obrotach i trudno będzie go zatrzymać w czwartym secie.

10
9
1
CHE 20 : 17 NOV
czas 4 SET

Martyna Łukasik szybko naprawiła błędy sprzed kilku minut. Po bloku przyjmującej Chemika przerwa na żądanie szkoleniowca Igora Gorgonzola Novara. Drużyna z Tauron Ligi ponownie jest kilka kroków przed swoim przeciwnikiem, a finisz seta coraz bliżej.

czas 4 SET

Remis. Martyna Łukasik trafiona zagrywką przez Michę Hancock.

czas 4 SET

Micha Hancock proponuje przynajmniej jedną serię niebezpiecznych zagrywek w każdym secie. Właśnie przyszedł na to moment. Przerwa na żądanie trenera Przemysława Kawki po autowym ataku Martyny Łukasik.

1
CHE 16 : 12 NOV
czas 4 SET

Po efektownym bloku Igi Wasilewskiej w polu serwisowym pozostała Martyna Grajber, która swoim asem uniemożliwiła przyjęcie Igorowi Gorgonzola Novara. Przerwa na żądanie coraz mocniej poirytowanego postawą gospodyń szkoleniowca.

4
4
CHE 12 : 10 NOV
czas 4 SET

Walka punkt za punkt ze wskazaniem na policzanki. W trudniejszym momencie Marlena Kowalewska może zawsze wrzucić piłkę do Igi Wasilewskiej, która konsekwentnie znajduje sposób na punktowanie.

czas 4 SET

Martyna Łukasik skutecznie w kontrataku. Niestraszny przyjmującej Chemika okazał się podwójny blok. Zanosi się na ten moment na zażartą walkę o wygranie czwartego seta.

czas 4 SET

Remis w Novarze. Zmobilizowały się do pościgu gospodynie, a i pomogła jedna z policzanek. Konkretnie Marlena Kowalewska, której sędzia odgwizdał nieczyste odbicie.

1
CHE 5 : 2 NOV
czas 4 SET

Grupa Azoty Chemik Police kontynuuje skuteczną grę z poprzedniego seta na początek czwartego. Tymczasem po stronie Igora Gorgonzola Novara jakby odrobina zwątpienia, niepewności po pierwszej, przegranej partii w Lidze Mistrzyń.

5
4
czas 4 SET

Grupa Azoty Chemik Police popisał się blokiem na początek czwartego seta. Martyna Łukasik oraz Katarzyna Połeć nie pozwoliły przeciwniczce na skierowanie piłki w pole.

5
6
Czy będzie w tym meczu tie-break?
1
komentarz

Jovana Brakocević zakończyła trzeciego seta atakiem.

czas 3 SET

Jovana Brakocević-Canzian z coraz lepszymi pomysłami na przebijanie się przez blok Igora Gorgonzola Novara. Po krótkiej przerwie ciąg dalszy rywalizacji. Grupa Azoty Chemik Police wygrał trzeciego seta i ma nadal możliwość zapunktowania.

3
3
czas 3 SET

Cristina Chirichella popełniła błąd w ataku. Piłki setowe.

8
2
2
CHE 22 : 19 NOV
czas 3 SET

Po przerwie na żądanie trenera Przemysława Kawki piłka wrzucona na prawe skrzydło do Jovany Brakocević-Canzian, która swoim wyczekiwanym skutecznym atakiem przybliżyła Chemiczki do odniesienia zwycięstwa w secie.

2
3
CHE 19 : 16 NOV
czas 3 SET

Przerwa na żądanie szkoleniowca Igora Gorgonzola Novara. Jego podopieczne wybite z uderzenia i odrobinę zdemobilizowane kontuzją Haleigh Washington. Gospodynie mają już mało czasu na dopadnięcie Chemika w trzecim secie.

5
2
CHE 18 : 16 NOV
czas 3 SET

Haleigh Washington złapała się za udo. Niebezpiecznie wyglądająca sytuacja i dużo wskazuje na to, że jedna z liderek Igora Gorgonzola Novara będzie potrzebować zmienniczki na środku.

2
1
1
czas 3 SET

Długo trwało sprawdzanie, czy po skróconej zagrywce Paulina Maj-Erwardt zdążyła podłożyć dłoń pod piłkę. Mała awantura na boisku z udziałem Martyny Grajber, która często ma dużo do powiedzenia. Dyskusyjna sytuacja, a punkt przyznany Igorowi Gorgonzola Novara.

1
CHE 17 : 14 NOV
czas 3 SET

Chemiczki w drodze po wygranie seta, ale może ona jeszcze okazać się długa oraz kręta. Teoretycznie Igor Gorgonzola Novara nie musi oszczędzać energii na kolejne spotkanie, ale jednocześnie nie chce pozwolić przyjezdnym na nabranie wiatru w żagle.

6
3
CHE 13 : 11 NOV
czas 3 SET

Odrobinę stopniała przewaga policzanek wskutek kolejnych nieudanych prób Jovany Brakocević-Canzian. Na pocieszenie dla Chemika dobrze funkcjonuje środek. Do Igi Wasilewskiej próbuje równać Katarzyna Połeć i prawdopodobnie już nie pozwoli ruszyć się z kwadratu rezerwowych Agnieszce Kąkolewskiej.

2
1
1
1
CHE 12 : 8 NOV
czas 3 SET

Układa się gra policzankom w ostatnich minutach. Martyna Łukasik skorzystała z wystawy na lewe skrzydło w kontrataku i swoim sprytnym plasem umieściła piłkę w środku pola przeciwniczek. Przerwa na żądanie szkoleniowca Igora Gorgonzola Novara.

3
2
1
CHE 10 : 7 NOV
czas 3 SET

Iga Wasilewska niezmiennie w wysokiej formie na włoskiej ziemi. Środkowa z Polic huknęła z obiegnięcia w pole Igora Gorgonzola Novara. Przyjezdne nie pozwalają faworytkom na dogonienie się w trzecim secie.

1
1
1
CHE 9 : 6 NOV
czas 3 SET

Martyna Grajber zmierzyła swoim sprytnym atakiem boisko. Piłka posłana przez byłą reprezentantkę Polski wylądowała w samym narożniku pola Igora Gorgonzola Novara. Kolejna akcja Chemika i tym razem Iga Wasilewska w pierwszoplanowej roli.

1
1
CHE 6 : 3 NOV
czas 3 SET

As serwisowy Katarzyny Połeć i przyjezdne mają czego bronić w trzecim secie. Oby zarządzanie wynikiem wychodziło Grupie Azoty Chemikowi Police lepiej niż w poprzedniej partii.

2
1
CHE 4 : 3 NOV
czas 3 SET

Sara Bonifacio została zatrzymana, kiedy atakowała na skrzydle. Pojedynek na bloki, a najlepiej bawi się w nim Malwina Smarzek-Godek, która raz po raz zakłada czapy Jovanie Brakocević-Canzian.

1
1
1
czas 3 SET

W tym secie Grupa Azoty Chemik Police musi ratować się przed porażką w meczu. Jovana Brakocević-Canzian oraz wciąż obecna na boisku Katarzyna Połeć rozpoczęły kolejną rundę skutecznym podwójnym blokiem.