32
71
BEL 13 : 12 POL
czas 5 SET

Przerwa na żądanie reprezentacji Polski. Tie-break zmarnowanych szans. Po atomowym serwisie Magdaleny Stysiak była piłka za darmo, ale wpakowała ją w sieć Olivia Różański. Za przyjmującą wejdzie za moment powrotnie Martyna Łukasik.

czas 5 SET

Jest wyrównanie w tie-breaku. Asem Julia Nowicka!

czas 5 SET

Pomogły błędami Belgijki i zmusiły trenera do przerwania meczu.

czas 5 SET

Niewykorzystana możliwość doprowadzenia do remisu kontratakiem. Magdalena Stysiak nie przebiła się przez blok na lewym skrzydle. Po tej akcji przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Polski.

czas 5 SET

Nie ma zmiany stron po ośmiu wygranych punktach reprezentacji Belgii, ale warto zaznaczyć, że ma ona niezły kapitał przed ostatnimi minutami długiego pojedynku.

czas 5 SET

Magdalena Stysiak nie poprawiła po powstrzymanej obroną Malwinie Smarzek. Atakująca w drugiej linii przyjmująca reprezentacji Polski zderzyła się z blokiem, przez co Belgia niezmiennie o kilka kroków przed Biało-Czerwonymi.

4
3
4
20
BEL 3 : 1 POL
czas 5 SET

Reprezentacja Belgii dołożyła do skutecznego kontrataku dobry serwis. Zaskoczona nim została Magdalena Stysiak i sytuacja staje się odrobinę niewygodna.

czas 5 SET

Na początek tie-breaka zaatakowała Magdalena Stysiak.

38
10
2
1
4
komentarz

Jacek Nawrocki zobaczył dobrą reakcję swojego zespołu.

czas 4 SET

Po błędzie serwisowym Britt Herbots zakończyła się czwarta partia. O zwycięstwie zdecyduje tie-break. Reprezentacja Polski nie pozwoliła przeciwniczkom na zamknięcie meczu i już wiadomo, że nie zajdzie z boiska bez jakiegokolwiek punktu.

czas 4 SET

Jeszcze przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Polski. Właśnie minęły dwie godziny konfrontacji i prawdopodobnie żadna z drużyn nie zdobędzie w niej kompletu punktów. Jacek Nawrocki powiedział Julii Nowickiej, jaka akcja ma nastąpić po powrocie na boisko.

czas 4 SET

Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Belgii. Wszystko wskazuje na tie-breaka, ponieważ jego podopieczne pozwoliły na nabranie wiatru w żagle Polkom.

czas 4 SET

Polska jako pierwsza na granicy 20 punktów zdobytych w czwartym secie. Poprawiła się Malwina Smarzek, a na dodatek przed momentem w ofensywie pomogła druga strzelba Magdalena Stysiak.

czas 4 SET

Malwina Smarzek na zakończenie akcji przeprowadzonej przez Zuzannę Efimienko-Młotkowską oraz Julię Nowicką. Reprezentacja Belgii nie ma już dużego marginesu błędu w trwającym secie.

czas 4 SET

Druga przerwa techniczna w czwartym secie. Przewaga reprezentacji Polski została częściowo odbudowana tuż przed nią. To zasługa serwisów Klaudii Alagierskiej, która jest najgroźniejsza w tym elemencie, a ponadto dwóch ataków Malwiny Smarzek.

23
6
1
BEL 13 : 13 POL
czas 4 SET

Długo pracowały Belgijki na to wyrównanie i jest.

czas 4 SET

Sporo błędów również w wydaniu reprezentacji Belgii. Miała ona możliwość doprowadzenia do remisu po wybronieniu ataku Malwiny Smarzek, jednak została ona koncertowo zmarnowana. Teraz pytanie, czy Polska wykorzysta niedostatki przeciwnika i doprowadzi do tie-breaka.

czas 4 SET

Problem z przyjęciem zagrywek, kiedy reprezentacja Belgii podkręciła ich moc oraz dokładność. Pozostał punkt z zaliczki zespołu dowodzonego przez Agnieszkę Kąkolewską.

czas 4 SET

Pierwsza przerwa techniczna w czwartym secie przy trzypunktowej przewadze reprezentacji Polski. Atakowała przed momentem Britt Herbots, ale nie potrafiła przymierzyć po przekątnej w narożnik boiska. Teraz to siatkarki z Belgii muszą gonić przeciwniczki.

czas 4 SET

Awantura z udziałem reprezentantek Belgii oraz słowackiego sędziego. To dlatego, że odgwizdał on piłkę rzuconą i tym samym przeszkodził zawodniczkom z zachodu kontynentu w odrabianiu strat.

czas 4 SET

Cztery akcje z rzędu rozstrzygnięte przez reprezentację Polski i jest natychmiast przerwa na żądanie selekcjonera Belgii. Wygląda na kolejny zwrot akcji w Rimini. Dotąd jednostronne partie bez pełnych napięcia końcówek.

czas 4 SET

Ponownie ustawienie z Malwiną Smarzek oraz Julią Nowicką. Czwarta partia rozpoczęła się nieudanym atakiem podstawowej atakującej reprezentacji Polski.