Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Pewne zwycięstwo w tie-breaku Developresu. Gospodynie lepiej atakowały i ustawiały blok w decydującej odsłonie.
Joanna Kapturska pewnie z prawego skrzydła.
Roksana Brzóska atakuje w aut. Rozregulowane ostrowczanki tracą kolejne "oczka".
KSZO nie radzi sobie z blokiem rzeszowianek, przez co ataki przyjezdnych są łatwo podbijane.
Ewa Śliwińska po bloku KSZO.
Sandra Szczygioł obija blok Developresu. Fantastyczny początek ostrowczanek, które są bliżej 11. miejsca w rozgrywkach.
Udany atak Sandry Szczygioł kończy czwartego seta. Remis 2:2. Za chwilę tie-break.
Developres nie kończy ataków, a KSZO punktuje rywala, który jest na deskach.
Agata Skiba z szóstej strefy. Czas dla KSZO.
Joanna Kapturska po raz kolejny w taśmę... Podwójna zmiana w szeregach rzeszowianek.
Fatalna passa Developresu, w taśmę atakuje Joanna Kapturska.
Podwójny blok zatrzymuje Skibę.
Beata Mielczarek zmienia Brzóskę. Problemy z przyjęciem w ekipie Parkitnego.
KSZO odrabia straty. Kilka udanych akcji zalicza Karolina Bednarek.
Magdalena Hawryła skutecznie ze środka. Przerwa techniczna.
As serwisowy Skiby.
Agata Skiba atakuje w aut. Developres udanie rozpoczął czwartą odsłonę, ale potem popełnił trzy proste błędy.
Agata Skiba kończy trzeciego seta. Rzeszowianki o jednego seta od 11. miejsca w Orlen Lidze.
Magdalena Hawryła zablokowana z przechodzącej piłki.
Joanna Kapturska atakuje w taśmę. Drugi czas dla Skroka.
Karolina Bednarek atakuje w aut. Developres bliski zwycięstwa w trzeciej partii.
Druga przerwa dla ostrowczanek, których sytuacja nie wygląda zbyt dobrze.
W aut zbija Roksana Brzóska.
Dorota Ściurka zablokowana. Drugi timeout w trzeciej partii na Podpromiu.
Developres nie przyjmuje zagrywek Pauliny Szpak i straty KSZO odrobione.
Dorota Ściurka po bloku rzeszowianek.
Agata Skiba wyrasta na czołową postać gospodyń. Przyjmująca rzadko myli się w ataku i najlepiej przyjmuje.
Magdalena Hawryła serwuje asa.
Autowe ataki kolejno Szczygioł i Ściurki.
Agata Skiba z problemami, ale kończy drugą partię. W całym meczu jest remis.
Developres nie może dokładnie przyjąć zagrywki Szpak.
As serwisowy Śliwińskiej.
Agata Skiba trafia w dziewiąty metr.
A jednak nie... podwójne odbicie Cabajewskiej i atak w siatkę Kapturskiej powodują, że znów jest remis. Rzeszowianki mają ogromne pretensje do pani arbiter.
Ewa Śliwińska skuteczna w ataku. Developres po chwilowym kryzysie wraca na właściwe tory.
Sandra Szczygioł pewnie z prawego skrzydła.
KSZO Ostrowiec SA błyskawicznie odrabia straty w wyniku niekończonych ataków ekipy znad Wisłoka.
Autowy atak Joanny Kapturskiej. Czas dla Jacka Skroka.
Ewelina Polak na boisku.
Punkt dla rzeszowianek po najdłuższej akcji meczu. Świetnie w obronie spisała się Roksana Brzóska, ale jej koleżanki nie zdołały podbić piłki.
Punktuje zagrywką Katarzyna Warzocha. Tym razem zagrywka jest atutem gospodyń.
Przerwa techniczna przy prowadzeniu Developresu, który tym razem dobrą grę prezentuje już na początku seta.
Joanna Kapturska rozpoczęła drugą partię w szóstce i nadal spisuje się bardzo dobrze.
Słaby początek KSZO, podrażniony Developres punktuje rywalki. Od razu o czas prosi Dariusz Parkitny, który najwięcej uwag ma do Doroty Ściurki.
Słabe przyjęcie pogrążyło Developres. Sandra Szczygioł atakuje po bloku i KSZO wygrywa pierwszą partię.
Roksana Brzóska zbija blok-aut.
Punktuje zagrywką Alicja Wójcik. Śliwińska nie przyjmuje serwisu środkowej.
Rzeszowianki nie kończą swoich akcji i KSZO za sprawą ataku Brzóski doprowadza do remisu.
Joanna Kapturska znakomicie w końcówce seta, Bonczewa nie szuka innych opcji tylko gra do liderki.
Po raz kolejny świetnie Kapturska. Tym razem atak po bloku.
Joanna Kapturska weszła na boisko w trakcie seta i prezentuje się bez zarzutu.
Szkolne błędy ostrowczanek i jest już remis. Odkupuje swoje winy Bonczewa, która zalicza asa.
Fatalna pomyłka Weseły Bonczewej, rozgrywająca wystawiła tak, że żadna zawodniczka nie mogła zaatakować.
Ewa Śliwińska świetnie zbija po prostej. Druga przerwa dla KSZO, które straciło niemal całą przewagę.
Warzocha i Śliwińska blokują Sandrę Szczygioł. Developres odrabia straty. Zmiany u przyjezdnych, Beata Mielczarek na boisku.
Katarzyna Warzocha kończy przechodzącą piłkę. Przerwa dla KSZO.
Agata Skiba wykorzystuje przebitą piłkę przez KSZO i trafia z szóstej strefy.
Przyjęcie ekipy Dariusza Parkitnego jest bardzo dobre, więc Paulina Szpak często korzysta z usług środkowych.
Druga przerwa techniczna przy wysokim prowadzeniu KSZO. Ostrowczanki grają znacznie lepiej niż w czwartkowym pojedynku, który przegrały 0:3.
Dorota Ściurka obija blok Kapturskiej.
Kolejna seria punktów dla przyjezdnych. Wójcik ze środka.
Bonczewa i Kapturska na boisku.
Magda Jagodzińska punktuje zagrywką, nie przyjmuje Brzóska.
Karolina Bednarek trafia w kontrze ze środka. Wcześniej kontrowersyjna decyzja pani arbiter. Czas dla Jacka Skroka.
Dorota Ściurka trafia po skosie.
Dwa pomyłki Magdy Jagodzińskiej. Atakująca najpierw zablokowana przez Bednarek, a po chwili zbija daleko w aut. Pierwsza przerwa techniczna na Podpromiu.
Ostrowczanki póki co bezbłędne w ataku. Tym razem ze środka Alicja Wójcik. Paulina Szpak bardzo mądrze prowadzi grę.
Dorota Ściurka omija blok rzeszowianek.
Gospodynie nie kończą ataków, a kontrataki spokojnie wykańcza Sandra Szczygioł.
Wyjściowe składy: Developres: Cabajewska, Śliwińska, Hawryła, Jagodzińska, Skiba, Warzocha, Borek (libero) KSZO: Szpak, Ściurka, Bednarek, Szczygioł, Brzóska, Wójcik, Bulbak (libero)
Na Podpromiu kończy się rozgrzewka.
Rozpoczynamy relację na żywo z decydującego meczu o 11. miejscu w Orlen Lidze pomiędzy Developresem SkyRes Rzeszów a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.