06 lis 2016 16:00
komentarz

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

17:31

Siatkarki Giacomini Budowlani Toruń walkę z rywalkami podjęły tylko w pierwszej, przegranej 23:25 partii. W dwóch pozostałych dominowały już wroclawianki, które zasłużenie wygrały mecz 3:0. MVP spotkania została wybrana Agnieszka Kąkolewska.

komentarz

Megan Courtney tym razem już nie wstrzymała ręki w ataku i zbiciem blok-aut zakończyła spotkanie na korzyść Impela Wrocław (3:0).

BUD 0 : 2, 18 WRO
czas 3 SET

Drużyna Giacomini Budowlani broni trzeciego meczbola, tym razem po ataku Mariny PaulavyMarek Solarewicz nie chce ryzykować i poprosił o przerwę.

komentarz

Torunianki bronią piłki setowej po skutecznym ataku Aleksandry Gancarz, która chwilę wcześniej pojawiła się na parkiecie.

komentarz

Ze środka zapunktowała Anna Lewandowska, a w kolejnej akcji to samo, ale z prawego skrzydła zrobiła Rebecca Pavan.

komentarz

Drugi z rzędu błąd miejscowych w polu zagrywki!

komentarz

Torunianki nie dają sobie nawet szansy na odrobienie strat, bowiem Ewelina Ryznar pomyliła się w polu zagrywki.

komentarz

Zagrywki nie przyjmuje Ilona Gierak, która zostaje zmieniona przez Martę Janik.

komentarz

Punktowy atak z prawego skrzydła Katarzyny Koniecznej.

komentarz

Przypomniała o sobie nieco niewidoczna w tym secie i meczu środkowa Impela Wrocław Agnieszka Kąkolewska - skuteczny atak.

komentarz

Piękny, dynamiczny atak po przekątnej Megan Courtney.

1
komentarz

Na parkier wróciła Marina Paulava za Patrycję Polak oraz Marta Wójcik za Gabrielę Jasińską.

komentarz

Seria Impela trwa! Tym razem arbiter odgwizdał błąd podwójne odbicia rozgrywającej toruńskiej drużyny.

komentarz

Czas dla trenera Nicoli Vettoriego.

komentarz

Monika Ptak nie schodzi z pola zagrywki, a wrocławianki zdobyły już 8 punktów z rzędu! Na parkiecie pojawiła się Gabriela Jasińska za Martę Wójcik.

BUD 0 : 2, 8 WRO
czas 3 SET

Rebecca Pavan zabija w aut. Sześć punktów z rzędu dla Impela i czas dla trenera Nicoli Vettoriego.

komentarz

Miejscowe nie mogą skończyć ataku, co natychmiast wykorzystują rywalki, a konkretnie skutecznym atakiem Megan Courtney.

komentarz

Błąd podwójnego odbicia po stronie toruńskiej i wrocławianki po raz pierwszy w tym secie prowadzą.

komentarz

Z sytuacyjnej, niedociągniętej do antenki piłki, Rebecca Pavan zaatakowała w blok.

komentarz

Torunianki szybko wróciły jednak na dwupunktowe prowadzenie. Podwójny, skuteczny blok na Megan Courtney.

komentarz

Znów dają o sobie znać proste błędy po stronie miejscowych. Tym razem w ataku nie zrozumiłały się Marta Wójcik i Anna Lewandowska.

komentarz

Rebecca Pavan zagrywa w siatkę.

komentarz

Patrycja Polak nie obroniła piłki po mocnym ataku Natalii Mędrzyk.

komentarz

Drużyna przyjezdnych szybko odrabia straty. Tym razem zablokowana siatce została Ilona Gierak.

komentarz

Rebecca Pavan skutecznie zaatakowała z lewego skrzydła.

BUD 0 : 2, 3 WRO
czas 3 SET

Kolejne punktowe zbicie na siatce Patrycji Polak. Bardzo szybko zareagował Marek Solarewicz, który poprosił o czas.

komentarz

Na parkiecie po stronie miejscowych pozostała Patrycja Polak, która w poprzeniej partii zmieniła Marine Paulavę. Na razie przyjmująca rozpoczęła seta od punktowego ataku.

17:04

Zakończyła się już rozgrzewka przed trzecim setem. Tydzień temu dziesięciominutowa przerwa nie przyniosła przełamania po stronie torunianek, które przegrały z Atomem Treflem Sopot 0:3. Jak będzie tym razem? Za chwilę początek trzeciej odsłony.

16:55

Przed nami dziesięciominutowa przerwa w tym pojedynku. Na razie drużyna gospodarzy, podobnie jak przed tygodniem w meczu z sopociankami, popełnia zbyt wiele prostych błędów w przyjęciu i ataku, by myśleć o wygraniu przynajmniej seta.

komentarz

Potrzebny był tylko jeden, bowiem torunianki nie poradziły sobie z przyjęciem zagrywki Natalii Mędrzyk.

komentarz

Megan Courtney przerwała passę rywalek efektywnym plasem. Siedem setboli dla gości!

komentarz

Torunianki znalazły sposób na zatrzymanie w ataku z obiegnięcia Moniki Ptak - skuteczny blok miejscowych!

komentarz

Po raz kolejny w tym pojedynku prosty błąd w asekuracji bloku popełniły torunianki.

komentarz

Wrocławianki wyciągają jeszcze koło ratunkowe dla rywalek. W aut zaatakowała Katarzyna Konieczna. Po stronie gospodarzy na parkiet weszła Marta Janik za Ilonę Gierak.

komentarz

Natalia Mędrzyk obok środkowych jest na razie najjaśniejszą postacią wrocławianek w niedzielnym starciu. Przytomne zachowanie na siatce przyjmującej dało gościom 20 punkt.

BUD 0 : 1, 11 WRO
czas 2 SET

W kolejnej akcji według arbitra rozgrywając przyjezdnych popełniła identyczny błąd. Tym samym pierwszy czas w tej partii wykorzystał Marek Solarewicz.

komentarz

Sędzia ogdwizdał podwójne odbicie rozgrywającej Impela Michy Hancock.

komentarz

Patrycja Polak na razie nie zastąpiła tak skutecznie Paulavy jak w meczu 2. kolejki z bielszczankami. Autowy atak przyjmującej Giacomini Budowlanych.

komentarz

Natalia Mędrzyk zaatakowała w aut. Bez błędów gości, statystyka miejscowych w tym secie byłaby naprawdę zła.

komentarz

W kolejnej akcji ta sama zawodniczka skończyła piłkę przechodzącą i wrocławianki ponownie mają aż dziewięć punktów w zapasie.