Zablokowana Ewa Bimkiewicz i policzanki wygrywają mecz 3:0!

Malwina Smarzek myli się w polu zagrywki.

komentarz

Torunianki próbują jeszcze poderwać się do walki. Czy nie jest jednak zbyt późno?

komentarz

Można zadać sobie pytanie dlaczego tak późno? Kolejny, już czwarty w krótkim czasie, efektywny atak Ewy Bimkiewicz.

komentarz

Marina Paulava i Ewa Bimkiewicz to najjaśniejsze postaci Giacomini w tej partii.

komentarz

Budowlane nie są w stanie przyjąć zagrywki Madelaynne Montano.

komentarz

Zmiany po stronie Chemika. Po raz pierwszy w tym meczu na boisko weszła Madelaynne Montano. Kolejną okazję do gry otrzymała także Anna Werblińska.

komentarz

Świetnie wejście Ewy Bimkiewicz, która w kilku akcjach zaprezentowała się lepiej w ataku niż wcześniej przez 2,5 seta Rebecca Pavan. Czas, pierwszy w tym meczu, dla Jakub Głuszaka.

komentarz

Policzanki coraz pewniej w ataku. Potężny i skuteczny atak z obiegnięcia Agnieszki Bednarek-Kaszy.

komentarz

Marina Paulava mimo podwójnego bloku rywalek zdobywa punkt dla miejscowych.

komentarz

Trener Nicola Vettori wziął czas, ale niewiele to pomogło. Nadal na parkiecie zdecydowanie przeważają policzanki.

komentarz

Izabela Bełcik punktuje w zagrywce, a w kolejnej akcji świetny atak w kontrze Agnieszki Bednarek-Kaszy.

komentarz

Rebecca Pavan nadal nie ma pomysłu jak skończyć atak. Gra atakującej Giacomini pozostawia wiele do życzenia. Rozgrywające miejscowych nie mają przez to zbyt wielu opcji w ataku.

komentarz

Skuteczna kiwka na rozegraniu Gabrieli Jasińskiej.

komentarz

Ze środka zapunktowała Anna Lewandowska. Tymczasem w zespole gospodarzy doszło do roszady także na środku, gdzie Sylwię Wojcieską zastąpiła Ewelina Ryznar.

komentarz

Skuteczna kiwka JelenyBlagojević. Tymczasem po stronie miejscowych za rozegranie odpowiada w trzecim secie Gabriela Jasińska.

komentarz

Katarzyna Zaroślińska nie przebiła się przez blok torunianek.

komentarz

Pierwszy punkt w tym secie zdobywają przyjezdne. W ich zespole za rozegranie nadal będzie odpowiedziała Izabela Bełcik, która w końcówce poprzedniej partii zmieniła Joannę Wołosz.

komentarz

Oba zespoły wróciły już z szatni po dziesięciominutowej przerwie. Zakończyła się rozgrzewka i za chwilę wznawiamy spotkanie!

18:57

Zapraszamy do oddawania głosów w ankiecie.

Czy Chemik Police wygra mecz z Giacomini Budowlani Toruń 3:0?
Tak
Nie
18:56

W Dąbrowie Górniczej miejscowy Tauron MKS prowadzi 2:0 z Budowlanymi Łódź, aktualnymi liderkami tabeli. Jeśli Chemik wygra zatem w Toruniu za trzy punkty, to przeskoczy w tabeli łodzianki i zostanie liderem Orlen Ligi.

komentarz

Rozgrywająca Chemika postawiła także kropkę nad i w tym secie po punktowej zagrywce! 2:0 dla Chemika Police. Przed nami dziesięciominutowa przerwa. Wracamy za kilka minut do Areny Toruń.

komentarz

Piękna akcja z obu stron. Torunianki w jednej z akcji w obronie przebiły na drugą stronę siatki piłkę nogą. Miejscowe ostatecznie skapitulowały po kiwce Izabeli Bełcik.

komentarz

Siatkarki miały w górze piłkę na 24 punkt, ale Malwina Smarzek nie zmieściła się w ataku po ciasnym skosie.

komentarz

Policzanki bardzo ofiarnie w obronie (Mariola Zenik staranowała nawet niegroźnie dla siebie bandy reklamowe), ale ostatecznie punkt dla torunianek.

komentarz

Patrycja Polak już nie tak skuteczna jak na początku seta. Przyjmująca wyblokowana i w kontrze zapunktowała Malwina Smarzek, która wróciła już na parkiet za Werblińską. Czas dla Vettoriego.

komentarz

Dobry moment w grze Mariny Paulavej. Kolejny punt w ataku skrzydłowej Giacomini, a następnie Białorusinka pocelowała w przyjęciu samą Annę Werblińską.

komentarz

Tym razem długa akcja na korzyść mistrzyń Polski. Efektywnie z prawego skrzydła zaatakowała Katarzyna Zaroślińska.

komentarz

Punktuje w ataku Marina Paulava, ale wcześniej asem serwisowym popisała się Agnieszka Bednarek-Kasza.

komentarz

Na boisku pojawia się Anna Werblińska za Malwinę Smarzek oraz Izabela Bełcik za Joannę Wołosz.

komentarz

Tego zabrakło w ataku Pavan! Marina Paulava skuteczną kiwką ominęła wysoki blok policzanek.