czas 4 SET

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 25:18). Koniec meczu. Zepsuta zagrywka zakończyła marzenia bełchatowian o zdobyciu trofeum. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zwycięzcą Pucharu Polski 2017!

4
3
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 24:17)Bartosz Kurek kompletnie wyłączony z gry. Piłka meczowa dla ZAKSY.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 22:16)Dawid Konarski rozbił blok rywali. ZAKSA już bardzo mocno rozpędzona.

2
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 21:15). Król bloku Łukasz Wiśniewski raz jeszcze w akcji! Jego ofiarą znów Bartosz Kurek.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 20:15)Łukasz Wiśniewski przeżywa swoje "pięć minut". Kapitalny blok na Bartoszu Kurku. Kędzierzynianie już naprawdę blisko sięgnięcia po trofeum.

komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 19:15). Jeszcze jeden cios w bełchatowian, który zadał im Łukasz Wiśniewski .

komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 17:14). Jeszcze jedna kontra na korzyść ZAKSY. Autorem punktu Sam Deroo.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 16:14)Łukasz Wiśniewski w ekwilibrystyczny sposób wygrał przepychankę na siatce. ZAKSA wrzuca piąty bieg, by jak najszybciej dopiąć swego.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 15:14). I od razu Dawid Konarski popisał się skutecznym atakiem.

1
1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 13:14). Po dwóch skutecznych blokach PGE Skry, zmiana powrotna w ZAKSIE. Dawid Konarski wrócił do gry.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 13:12)Bartosz Kurek zanotował udane wejście. Dwa skuteczne ataki w jego wykonaniu.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 12:11). W ZAKSIE też roszada na pozycji atakującego. Dominik Witczak wszedł za Dawida Konarskiego.

komentarz

Zmiana po stronie PGE Skry. Bartosz Kurek zmienił Mariusza Wlazłego.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 10:9)Artur Szalpuk w skutecznym ataku z lewego skrzydła. Musi się włączyć do gry, jeśli bełchatowianie chcą marzyć o końcowym sukcesie.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 9:7). Długa wymiana padła łupem ZAKSY. Zakończył ją Dawid Konarski, najjaśniejszy punkt po stronie kędzierzynian.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 8:7). Bełchatowianie ambitnie się bronili, ale koniec końców wszystkich oszukał Benjamin Toniutti.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 6:5)Mariusz Wlazły dziś daleki od dyspozycji, jaką prezentował osiem dni tem w Bełchatowie, kiedy zdobył aż 38 punktów.

komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 4:4). Błąd podwójnego odbicia po stronie PGE Skry.

1
1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 2:4)Kevin Tillie pomylił się przy ataku na czystej siatce.

1
komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 2:2). Do "szóstki" ZAKSY wrócił natomiast Dawid Konarski.

komentarz

IV set (29:27, 25:27, 25:20, 1:1)PGE Skra Bełchatów rozpoczęła czwartą partię w wyjściowym ustawieniu.

KĘD 25 : 20 SKR
czas 3 SET

III set (29:27, 25:27, 25:20). Tym razem ZAKSA nie dała już sobie wydrzeć pokaźnej zaliczki i zakończyła partię za pierwszą możliwą okazją. Po tym, jak Łukasz Wiśniewski popisał się blokiem na Bartoszu Bednorzu.

1
1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 23:20). W zagrywce nie popisał się też Mateusz Bieniek.

2
komentarz

III set (29:27, 25:27, 22:18). Natomiast Bartosz Kurek posłał z pola serwisowego klasycznego siatkarskiego "samolota".

1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 21:17)Dominik Witczak zastąpił Dawida Konarskiego i od razu popisał się świetną zagrywką, po której piłkę przechodzącą wykorzystał Mateusz Bieniek.

1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 19:17). Obie ekipy grają falami. Po bloku na Dawid Konarski ZAKSA ma już tylko dwa punkty przewagi.

komentarz

Bartosz Bednorz wszedł za Artura Szalpuka.

komentarz

Klasyczna podwójna zmiana. Nicolas Uriarte i Bartosz Kurek za Marcina Janusza i Mariusza Wlazłego.

komentarz

III set (29:27, 25:27, 18:14). Problemy PGE Skry zaczynają się od fatalnego przyjęcia. Kolejny raz zablokowany Mariusz Wlazły.

1
KĘD 17 : 14 SKR
czas 3 SET

III set (29:27, 25:27, 17:14). Raz jeszcze kapitalnie po bloku uderzył Kevin Tillie.

1
1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 16:14)Kevin Tillie ciągną grę kędzierzynian w ataku. W obecnym fragmencie pojedynku robią to bardzo skutecznie.

1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 14:14). Podwójne odbicie jednego z graczy ZAKSY. I już jest remis.

1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 14:12). Z potencjałem kędzierzyńskiego bloku zapoznał się też Artur Szalpuk.

1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 13:12)Mariusz Wlazły efektownie zatrzymany przez Kevina Tillie. Nie jest to również najlepszy dzień atakującego PGE Skry.

1
komentarz

III set (29:27, 25:27, 11:11). Kończenie akcji ze środka przychodzi dziś Łukaszowi Wiśniewskiemu z dużym trudem. Ale tym razem popisał się soczystym uderzeniem.