• 25 : 17
  • 22 : 25
  • 25 : 22
  • 8 : 15

To dwunasty złoty medal Brazylijek w World Grand Prix. Zdecydowanie był to mecz godny finału tych rozgrywek. Dziękujemy za uwagę!

Błąd Włoszek. I to Brazylijki wygrywają World Grand Prix!! Podopieczne Ze Roberto zanotowały świetny powrót w tym meczu, dzięki czemu obroniły trofeum!

Włoszki raczej nie zanotują tak efektownego powrotu, jak we wcześniejszym secie Brazylijki

Egonu w aut. Włoszki wyglądają na zrezygnowane

De Gennaro stała za bardzo w polu i przebita piłka wpadła jej za plecy

Brazylijki grają na fali. Tym razem to one dyktują tempo, a Włoszkom brakuje siły uderzenia

Włoszki zaciekle broniły się, ale zabrakło im sił - kontra Egonu wylądawała w aucie

Caterina Bosetti po nieudanym ataku w kolejnej akcji już punktuje

Punkt zdobywa Egonu

Tym razem na pewno mamy koniec! Atak Egonu był nie do obrony. Za 3 minuty zaczynamy tie-break

Sędziowie orzekli, że był aut, ale challenge wskazał, że piłka wyszła po palcach Chirichelli. Gramy dalej!

Włoszki same zapracowały na porażkę w tej akcji

Blok Włoszek! Brazylijki pokonane swoją własną bronią

Kolejny blok Brazylijek! Takie akcje tylko je napędzają, a Włoszki zaczynają grać nieco bojaźliwie

Z kłopotami, ale kończy Bonifacio

Trzeci blok z rzędu Brazylijek!

Mając w pamięci poprzedni set Davide Mazzanti prosi o czas

Blok na Egonu. Włoszki muszą mieć się na baczności

Czas dla Brazylii

As Chirichelli. Czy tym razem Włoszki dowiozą tę przewagę do końca seta?

Czas dla trenera Włoch, Mazzantiego

Małą serię Brazylijek kończy ich błąd w zagrywce

Zmiana rozgrywającej w Brazylii, na boisku Macris

Podręcznikowa akcja Włoszek. Ze środka skutecznie Chirichella

As serwisowy Włoszek, które znów odskakują. Czas dla Ze Roberto

Egonu najpierw kiwnęła, jakby ze strachu przed blokiem, ale w kontrze już uderzyła mocno do skosu

To nie była najlepsza wystawa, a Egonu uderzyła prosto w blok. Cena młodości

Błąd Egonu daje pierwszy punkt rywalkom

Niesamowita akcja! Dość przypadkowa, ale efektowna. Refleks w obronie na wagę punktu

Zespoły walczą o miano najlepszej drużyny i trofeum World Grand Prix. Jeszcze jeden set i Brazylijki będą mogły wznieść w górę to trofeum:

Trofeum dla zwycięzcy World Grand Prix / Fot. FIVB Trofeum dla zwycięzcy World Grand Prix / Fot. FIVB

I znów blok Brazylijek! Zespół Ze Roberto wrócił ze stanu 18:11! Dzięki temu prowadzi w meczu 2:1

Kolejny blok Brazylii na Egonu! Niesamowity powrót Brazylijek

Tandara kończy z prawego skrzydła. Brazylijki są teraz na fali

Teraz Egonu zablokowana. Włoszki złamane przez rywalki

Egonu w aut! Euforia wśród Brazylijek

Błąd Bosetti w przyjęciu! Wydawało się, że ten set jest już rozstrzygnięty, ale Brazylia świetnie wróciła do gry

Malinov miała piłkę wrzuconą na siatkę, ale przy kiwce dotknęła siatki. Czas dla trenera Włoszek, ich prowadzenie topnieje

Rosa Maria mocnym atakiem zdobywa punkt

Brazylijki miały odrabiać straty, ale te się znów powiększyły. Znów o czas prosi Ze Roberto

Włoszki pewnie doprowadziły do remisu 1:1 w tym spotkaniu

Brazylijki kompletnie rozbite w tym secie, a to wszystko po drugiej przerwie technicznej

Egonu jest odciążona. Główną rolę w tym secie grają siostry Bosetti

Ze Roberto nie czeka, prosi o drugi czas

Włoszki grają teraz swobodnie i utrzymują swoje prowadzenie

Niesamowita akcja Włoszek! Błąd w przyjęciu, niepewne odbicie Bosetti z siódmego metra na prawe skrzydło do Egonu, a ta kończy niczym z najdokładniejszego rozegrania!

Szybka kontra Włoszek, kończy Chirichella

Myli się Egonu. Uderzyła ponad blokiem i w aut. Włoszki poprosiły o challenge, który potwierdził decyzję sędziego